RIMMEL COOL MATTE 16Hr MOUSSE MAKE-UP

Přichází ten nejúžasnější make-up od RIMMEL London, jaký tu kdy byl. Nový Cool Matte 16Hr Mousse make-up. Neuvěřitelně cool pocit. Neuvěřitelně matný efekt po celých 16 hodin. Zachovej si chladnou hlavu, i když jde do tuhého.

Proč je make-up Cool Matte 16Hr Mousse tak převratný? Zcela jednoduše - je to inovativní pěnový make-up na hydratační bázi. 

Zaprvé - nové aquacool pěnové složení oživuje pleť úžasným osvěžujícím pocitem jak okamžitě po aplikaci, tak i nadále. Pleť vypadá čistší a svěžejší a je připravena čelit horku a vlhkosti, které způsobují nežádoucí lesk. A výsledek? Perfektní matná pleť po celých 16 hodin – prostě jak dlouho je potřeba, od rána do večera. A nejen to – make-up Cool Matte 16Hr Mouse nezanechává žádné stopy na oblečení a podrží vás každou hodinu.

Zadruhé - Cool Matte 16Hr Mousse make-up obsahuje vysoké množství křišťálově čisté vody (s adekvátně nízkým množstvím silikonu) a s pletí harmonizující, skutečně příjemné oil-free složení s vyrovnaným pH. To znamená, že vaší pleti dodává nejen pocit lehkosti a komfortu, ale také svěží a přirozený vzhled – celé světelné roky vzdálený od ,,zaprášeného”, masce podobného efektu běžných make-upů. A v neposlední řadě - na vodu bohatá pěna je tak lehká a prodyšná, že ihned splyne s pokožkou, aby jí dodala trvale hladký a bezchybný povrch.

V souladu se svým inovativním složením Cool Matte 16Hr Mousse make-up přichází ve špičkovém balení - sofistikovaný skleněný flakón s černým uzávěrem a stříbrnou a modrou grafikou představuje typický městský styl. Vyberte si z palety 6 cool odstínů, od nejsvětlejšího až po tmavý, a nadobro zapomeňte na lesk.
Nový Cool Matte 16Hr Mousse make-up, pouze od RIMMEL London. Vzrušující inovativní aqua cool pěna pro 16-hodinový matující efekt bez zbytečných stop na oblečení. Prožij to vášnivě, ale zůstaň chladná. To je the London look.

SOUHRNNÉ INFORMACE

COOL MATTE 16Hr MOUSSE MAKE-UP

COOL MATTE 16HrMOUSSE Průlomový osvěžující pěnový make-up od RIMMEL London Cool Matte 16Hr Mousse obsahuje vysoké množství křišťálově čisté vody, osvěžuje pleť, bojuje s leskem způsobeným vedrem a vlhkostí a zanechává ji svěží a matnou po celých 16 hodin. Vaše pleť bude zbožňovat složení make-upu bohaté na vodu, oil-free strukturu i pH v ideální rovnováze.
Jako vzduch lehounká, nadýchaná textura make-upu dodá tváři svěží, přirozeně barevný nádech, neotiskuje se a vydrží  od rána do večera.
K dispozici v 6 cool odstínech. Vhodné pro všechny typy pleti.

Doporučená maloobchodní cena: 179 Kč / 219 Sk 

K dostání: od 5. 9. 2006 v široké síti drogerií a parfumerií

Reklama