Příspěvek čtenářky Lalice je o prázdninách, které pro její dceru asi moc prázdninami nebyly. Na jejich začátku totiž neudělala státnice, tak se musela připravovat na další. Se učit, se učit, se učit. Jak dopadly?

První příspěvek i s nějakými fotkami zaslala čtenářka Lalice. Prázdniny věnovala vnučce, dcera se musela učit...


Milá redakce,

tak u nás byl začátek prázdnin i jejich konec velmi vypjatý, náročný, a přece byly oba krásné a nezapomenutelné. Začátkem prázdnin jsem já promovala a krom našich 3 dětí mi přišel blahopřát i manžel a malá vnučka. Trošíčku mně mrzelo, že dceři se nepodařilo udělat státní zkoušku ze sociologie a že bude mít celé prázdniny co dělat, a přitom neopomíjet starost o malou a velmi hbitou dcerku.


Vypomáhali jsme s hlídáním, aby si odpočinula a nabrala sílu a chuť poprat se s učením a včera, tedy v závěru prázdnin, jsme jeli spolu s ní na univerzitu, kde zkoušky probíhaly. No, nervozita byla veliká, drželi jsme palce, palečky i pěsti
a podařilo se, státní zkoušku dala dcera za 1. Konečně máme máma s dcerou studentské „boje“ za sebou a můžeme se poohlížet po dalším společném dobrodružství...

Lalica

PS: Přikládám fota ze své promoce a také ze včerejška, kdy dcera statečně vybojovala vítězství!

lal

lal

lal

lal

lal

lal

lal

lal


Za celou redakci gratuluji k úspěchům!

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30.8.2013: Konec prázdnin – co jste zažily?

Téma je skutečně široké. Můžete mi posílat:

  • vaše letošní cestovatelské příhody,
  • příhody a příběhy vašich dětí z prázdnin (kde všude byly, zda si užily tábor...),
  • úvahy na téma nejlepší dovolená v porovnání s tou letošní...

Rozhodl jsem se také v rámci tématu vyhlásit soutěž: O nejlepší prázdninovou fotku vašich dětí.

Tu posílejte jen jednu – prostě se snažte vybrat tu skutečně nejlepší. Tady budu přísný, pokud pošlete fotek víc, do soutěže nezařadím ani jednu. K snímku přidejte i krátký text, ve kterém popíšete, při jaké příležitosti snímek vznikl a co na něm vůbec je k vidění. Stačí jedna věta, ale je jasné, že vtipný a trefný komentář může dát fotce nový rozměr a zvětit její šance v soutěži.

grankoDárky budou tentokrát dva. Jeden pro vybranou čtenářku, která pošle text či fotky k tématu, tu mám připravené dva šampony Johnson&Johnson baby (zelený a fialový). Druhý pro čtenářku, která vyhraje soutěž O nejlepší prázdninovou fotku vašich dětí – Granko Calci-N.

Své příspěvky posílejte nejpozději v pátek 30. srpna 2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu:

  • Redakce@zena-in.cz
  • Heslo pro příspěvek (předmět e-mailu): KONEC PRAZDNIN
  • Heslo pro soutěž (předmět e-mailu): NEJ FOTO

Každá čtenářka s může zúčastnit tématu i soutěže, tedy zaslat vlastně dva příspěvky.

jj

Reklama