Začala jsem se sexem celkem pozdním věku, bylo mi 20, ale i přesto jsem udělala pěknou ptákovinu, které jsem dlouho litovala…

Mé poprvé jsem prožila s člověkem, kterého jsem znala týden a z toho ještě 4 dny jen přes mobil... byl to známý mé kamarádky. První schůzku jsme měli na srazu táborníků. Oba dva jsme byli z turistických oddílů. Celý den probíhal tak, že jsme se vodili za ruce a líbali a všem dávali najevo, že patříme k sobě. To jsem ještě netušila, jak to dopadne. Večer jsme spolu seděli u táboráku a on mě začal svádět a dráždit. Nejprve jen letmé dotyky a pak mě začal dráždit přes rifle. Byla jsem z toho nažhavená, takže když se mě zeptal, jestli se s ním půjdu projít od lesa, souhlasila jsem. Nejprve jsme se stavili k němu do stanu (pro kondom, ale to jsem v té době nevěděla, nebo to vědět nechtěla?) a šli jsme se projít.

Když jsme byli dost daleko od nejbližších lidí, položil na zem bundu, sedli jsme si a začali se líbat. Pak mi začal sundávat kalhoty a já jemu. Byla jsem tak omámená, že jsem naprosto se vším souhlasila a nebránila se. V tu chvíli jsem měla pocit, že to už nejde vydržet, jak jsem byla vzrušená.

Když jsme byli nazí, nejprve jsme zkusili polohu 69. Pro mě bylo vše nové. Ale já se za to styděla, tak jsem to tomu klukovi neřekla a tvářila se jako největší odbornice. Všechno nás přitom tlačilo a píchalo. To víte, jehličnatý les:). No a když jsme byli dostatečně rozdráždění. Vnikl do mě. Byl to pro mě dost zvláštní pocit, ale spíš příjemný než nepříjemný, nebolelo to ani trochu.

Po samotném aktu, který trval asi 10 sekund:), jsme se oblékli a odešli spolu k ohni, kde jsme usnuli a spali až do rána.

Po tomto dni jsme spolu „chodili“ asi ještě týden a pak se vrátil ke své bývalé slečně a mně řekl, že se na ni jen snažil zapomenout.

Takže takhle jsem dopadla se svým prvním sexuálním partnerem. Romantika při tom mém poprvé určitě nechyběla, ale chyběl ten správný partner.


No jo no,
deset vteřin dokonalého sexu v lese, jo v lese na jehličí… Tomu neříkám ideální start sexuálního života. Přitom lesní muž má prý vydržet souložit minimálně půl hodiny a nenechá toho, dokud nedosáhne análního sexu...

A jak je to teď? Všechno už v klidu? A spali jste spolu i po tom poprvé? A co že to bylo až tak pozdě?:-) A jaký máte nick? Nějak nevím, kam poslat těch padesát!

Pošlete mi svoje poprvé na redakce@zena-in.cz, netrpělivě čekám...

Reklama