Domácnost

Zabudujte dokonalost do vašeho života


Unikátní kolekce domácích spotřebičů designově orientovaného výrobce Gorenje udělá z kuchyně nadčasový skvost. Zcela originální vzhled tentokrát vtiskl spotřebičům sám Ora-Ïto, takže mají k označení bílá technika opravdu daleko. Podpis věhlasného designéra se promítá do všech detailů jednotlivých výrobků, z nichž každý je bez nadsázky nadčasovým dílem.

Kolekce Gorenje Ora-Ïto je výsledkem touhy výrobce nabídnout široké vrstvě uživatelů designové a technologicky dokonalé spotřebiče, které pozitivně překvapí nejen svými vlastnostmi, ale také přijatelnou cenou.

Hlavním rysem nové kolekce je prvek simplexity vztahující se k výraznému stylu definovanému a používanému návrhářem Ora-Ïtem. Představuje jednoduchost a komplexnost. Hladké tvary a kombinace ušlechtilých materiálů  tvoří dokonalou kompozici kuchyně dneška i budoucnosti.

 

 

Kdo je Ora-Ïto ?

Ora-Ïto, kreativní rebel průmyslového designu, který odstartoval svou kariéru vytvořením své vlastní virtuální značky. To významně posílilo jeho charakteristickou zvláštnost a brzy začal spolupracovat s mnohými světově proslulými značkami jako je Nike, Vuitton, Bic, Apple, Capellini, Magis, Zanotta a další.

A jak vidí spolupráci se společností, která je charakteristická prvotřídním designem a kvalitou svých výrobků: „Spolu s Gorenje jsme se chopili skvělé příležitosti zkombinovat kreativní talent a špičkovou technologii. Mám velkou radost, že mohu pracovat s partnerem, který si je vědom důležitosti designu výrobků. Aspekt vzhledu spotřebičů, které užíváme každý den, a to včetně domácích spotřebičů, se často zcela opomíjí. Jako návrhář kolekce vytvořené ve spolupráci s Gorenje věřím, že se tato výrobková řada stane globální referencí pro kuchyně zítřka, novou klasikou kuchyně budoucnosti.“

Ve svých rozhovorech Ora-Ïto často zdůrazňuje, jak moc ho těší, když vidí své produkty v různých prostředích: „Rád si představuji, jak jsou výrobky, které navrhuji, integrovány do různých prostředí a jak v nich fungují. Když jsem vytvářel novou kolekci, chtěl jsem navrhnout spotřebiče, které by odpovídaly modernímu způsobu života. Vynechal jsem všechno nadbytečné, zůstala jen čistá podstata,"  vyjadřuje  Ora-Ïto.

 

Kolekci Gorenje Ora-Ïto tvoří řada stylových chladniček a mrazniček, multifunkčních trub, keramických varných desek, kuchyňských digestoří. Nechybí ani dekorativní  panely pro myčky na nádobí a mikrovlnné trouby.

Elegantní černý povrch přístrojů je v dokonalém kontrastu s rukojetí z broušeného hliníku. Vyprávějí nesmrtelný příběh kovu a skla.

Je to správná volba pro každého, kdo stejně jako její tvůrce uznává čisté a jednoduché designové linie a dokonalé technologie multifunkčních spotřebičů a pro všechny, kteří se ve své kuchyni chtějí cítit opravdu skvěle.


Více se dozvíte na stránkách www.gorenje.cz

 

   
19.05.2008 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] denkas [*]

  Zajímavý,ale neosobní! Moc černý!!

  superkarma: 0 20.05.2008, 18:17:48
 2. [2] Marchesa Casati [*]

  FAXÍK: Provdej se za hrabětě a pak ho shoď z koně. Dědictví ti umožní koupit si nejen kuchyň, ale i architekta.

  superkarma: 0 19.05.2008, 12:58:43
 3. [1] FAXÍK [*]

  moc pěkně zařízené, to by se mi líbilo

  superkarma: 0 19.05.2008, 11:41:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme