Vnější vlivy jako UV záření, splodiny, znečištěné ovzduší, vítr nebo mráz způsobují podráždění pleti a zrychlují proces stárnutí až o 80 %. Proto společnost Avon uvádí na trh novou kolekci prémiové pleťové kosmetiky Anew E-Defence, která bojuje proti stárnutí pleti v důsledku těchto nepříznivých vnějších vlivů.

Vědci společnosti Avon přicházejí s průlomovou péčíAnew E-Defence, která chrání pleť díky nejpokročilejším antioxidantům ze zeleného čaje a mořských řas. Ty fungují jako přírodní filtry proti UV záření, a brání tak předčasnému stárnutí pleti.

Anew E-Defence obnovuje poškozenou pleť, redukuje, vrásky, barevné nedokonalosti i příznaky dehydratace.

Speciální komplexSmartRepair od Avonu podporuje schopnost přirozené obnovy pleti, díky čemuž jsou poškozené buňky snáze nahrazeny. Výsledkem je zdravě vypadající pleť.

Díky výtažkům ze sojových bobů bude vaše pleť dokonale sjednocená a hydratovaná.¨

Avon

100 % žen v klinické studii potvrdilo zlepšení celkového vzhledu pleti!

Nová řada Anew E-Defence obsahuje denníOchranný regenerační krém SPF 30 a noční Hloubkově regenerační krém, který redukuje vrásky, které mohou být způsobeny environmentálními agresory, zatímco spíte.

Anew E-Defence – to je vyživení, obnova a ochrana pro všechny věkové kategorie.

Nový Náramek Odhodlání

AvonNepodceňujme vážnost domácího násilí - 1,4 milionu českých žen ho zažívá nebo ho již zažila!

Proto Avon přichází s dalším symbolem - s modrou stužkou. Koupí nového Náramku Odhodlání přispějete na konto projektu Avon proti domácímu násilí, ze kterého společnost Avon financuje projekty zaměřené na prevenci násilí na ženách v České republice. Cena náramku je 150 Kč.

 

Reklama