A máme tady další klasiku. Jak to dopadne, když si manžel o dovolené vyrazí sám na procházku a nás nechá samotnou. Pak si někdo zazvoní a my jdeme otevřít jen tak v ponožkách a pyžamu. Tahle příhoda se stala čtenářce Ivě a posílá nám ji k dnešnímu tématu

Krásný den. Můj hlavní zážitek je z jednoho dne mé skvělé dovolené v Beskydech. Bydleli jsme v hotelu..Manžel odešel na procházku.  Měli jsme jen jedny klíče, tak jsem čekala, až dorazí. Kolem osmé zvonil zvonek, tak jsem vyšla z pokoje k tlačítku, kterým se otvírají dveře. To jsem zmáčka a měl následovat zvuk otvírání dveří. Bylo ale ticho.

Otevřela jsem dveře na chodbu a udělala dva kroky, abych viděla k venkovním dveřím. Osudné dva kroky. Dveře se za mnou zabouchly. Zůstala jsem stát na chodbě v ponožkách na spaní, v pyžamových kalhotech a mikině na doma. No co, nejdřív jsem chtěla v ponožkách dojít o dvě vedlejší ulice dál na recepci pro klíče, ale pak jsem si raději sedla a čekala.

Kolem chodili studenti smáli se mi, že jsem homeless a jestli nechci čaj. Tak jsem tak hodinu seděla, až manžel dorazil a přivedl pomoc z repce s klíčem. Skvělá neděle, ještě že  bylo hezky!

Ještě že jsem nestihla oblíct  mé celé pyžámko. Je fakt sexy!

Iva

Milá Ivo. Pár věcí mi nejde do hlavy. Proč jste nešla na procházku s manželem? Kdo to na vás zvonil? A proč šel manžel pro klíče na recepci, když je měl u sebe?

Co vy na to, milé ženy-in?Jak byste se zachovala, kdyby se vám zabouchly dveře v hotelu? Šla byste v ponožkách na recepci, nebo čekala jako Iva? Stalo se vám už někdy něco podobného? Zabouchly se vám dveřem, nebo nešly otevřít, protože se zasekl zámek? Jak jste si poradila? Kdo vám nakonec pomohl? Napište nám ne dnešní téma:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama