Bulvár

Zabouchl se v trezoru


Vypadalo to jako normální den. To si myslel i sedmadvacetiletý Hatim Pahisdon, zaměstnanec Banky Laoské lidově demokratické republiky v Phonsavanu, jednom z největších měst v Laosu.

Když šel Hatim uložit denní tržbu do trezoru banky, zanechal klíče venku v zámku. Mohutné ocelové dveře se za ním zavřely a zámek zapadl. Vzhledem k tomu, že byl posledním člověkem, kromě noční služby, který se v bance nacházel, a dobře si uvědomoval, že hlídači nechodí do vnitřního trezoru, jen kontrolují, jestli jsou zamčené dveře na chodbě k trezorům, rozhodl se jednat. Následovala scéna jako za špatného akčního filmu…

Hatimovi se podařilo odstranit kryt ventilace a vysoukat se potrubím na svobodu. Překvapený noční hlídač, který ho přistihl při opouštění ventilačního prostoru, okamžitě spustil alarm a držel nebohého Hatima v šachu služební zbraní.

Vše nakonec vyřešila místní policie. Hatim skončil na několik dní za mřížemi, než se případ prošetřil. Jeho počínání vyvolalo diskuzi o zabezpečení bank a na vysokých postech padaly hlavy – chudák Hatim Pahisdon v bance dostal výpověď, ale díky medializaci se mu nabídky na práci v zabezpečovacích firmách jen hrnou.

Zdroj: Rénovanteur


Zabouchla jste se někde bez klíčů? Jak jste situaci vyřešila?

   
22.02.2008 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Karmela [*]

  Naštěstí ne

  superkarma: 0 23.02.2008, 15:36:12
 2. [8] mindulinka [*]

  Jednou jsme celý dopoledne hledali klíče od auta. Prohledali jsme úplně všechno. Samozřejmě, že jako poslední nás napadl koš na odpadky. Jasně, že tam jsme klíče našli. Naše dítko je tam uklidilo.

  superkarma: 0 22.02.2008, 17:47:48
 3. avatar
  [7] Evikus [*]

  Tohle sice není přímo o zabouchnutí, ale taky mě to pobavilo.
  Naši se jednou vrátili z dovolený a klíče měli v kufru. Ovšem zapomněli kombinaci
  Takže nejdřív to chvíli na chodbě zkoušeli a pak volali mému bráchovi kdy přijde domů aby jim odemkl. Jenže on byl někde pryč na chatě s kamarádama. Takže jsem musela přijet já a odemknout jim svým klíčem.
  Celý večer potom táta zkoušel všechny kombinace, aby se do toho kufru dostal a ve finále zjistil, že ty klíče měl celou dobu v kapse u bundy

  superkarma: 0 22.02.2008, 15:24:26
 4. [6] mindulinka [*]

  Tak když byly synovi 2 roky - šla jsem dát odpadky do polenice v tričku (2 nad nulou), pantoflích a natáčkách, že ty 3 metry přeběhnu. Syn zabouhl a otočil klíčem. A odemknout už neuměl. Naštěstí byla sobota a naproti nám bydlí tchyně, ta zvedla telefon a volala manželovi, ale klíč byl v zámku. Manžel musel zrušit zabezpečení u schozu uhlí a přes kotelnu došel odemknout. Trvalo to asi půl hodiny a malej celou dobu řval za dveřma.

  superkarma: 0 22.02.2008, 15:05:45
 5. avatar
  [5] alko [*]

  My jednou po návratu z divadla našli dceru s kamarádkou u sousedky a dveře zabouchnuté s klíčem vevnitř. Stálo to 350,- Kč a dvě hodiny a než přijel zámečník a dveře otevřel.

  superkarma: 0 22.02.2008, 14:39:54
 6. avatar
  [4] ifulinkaa [*]

  zabouchla jsem si klíče,když jsem s kamarádem byla na chodbě,bylo mi asi 9,klíče z druhé strany byly pootočené a zasunuté,když došel po dvou hodinách tata domů,musel k sousedům a přes balkon k nám(naštěstí byl otevřený-tím se způsobil průvan),ale přelézat balkony v sedmém patře...není dobrý nápad -tata přežil,ale já dostala mite

  superkarma: 0 22.02.2008, 14:12:41
 7. avatar
  [3] shb [*]

  už ten nadpis mně dostal, nezabouchla a věci naštěstí taky neztrácím

  superkarma: 0 22.02.2008, 14:10:18
 8. avatar
  [2] medovniicek [*]

  Já jsem si zabouchla,když jsem šla do školy.Bohužel jsem stála před dveřama v papučích a na rodiče se né a né dozvonit a ještě dostala vynadáno,jestli nejsem normální.

  superkarma: 0 22.02.2008, 12:58:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme