HafíkofSnad všechny děti milují společnost podobně starých kamarádů a prostředí plné hraček, atrakcí, barev a zákoutí ke zkoumání. Přesně tuto kombinaci nabízí také nové dětské centrum HAFÍKOV v Galerii Butovice, na Praze 5. Na děti zde čeká spousta hraček, oblíbené atrakce pro malé i větší rošťáky, veselé barevné prostředí, hudba i balónky. Rodiče pak ocení kvalitní italskou kuchyni, 2 x týdně akce pro děti, klidné zázemí pro posezení s ostatními maminkami či možnost hlídání dětí od 3–12 let. Na své si přijdou i akčnější rodiče, ti si v HAFÍKOVĚ užijí například motokáry pro dospělé, na kterých mohou svézt své ratolesti, či využijí horní část s internetovým připojením k práci. HAFÍKOV myslel i na nejmenší děti, pro které je v HAFÍKOVĚ připravena zóna pro děti do tří let i oblíbený bazének s kuličkami. HAFÍKOV je také skvělým místem k pořádání narozeninových párty a oslav.

Snad všichni rodiče dobře znají, jak je někdy náročné zabavit dítko. Děti se velmi rády druží s ostatními kamarády, jenže každý, kdo někdy měl doma pět tříletých dětí ví, jak náročná taková setkání mohou být! Ideálním místem pro dětské hrátky jsou proto dětská hřiště či dětská centra, která mají tu výhodu, že kromě neokoukaných hraček nabízejí i báječnou alternativu v případě nepříznivého počasí. Nový HAFÍKOV je pro děti ideálním místem - tam se vydovádí, užijí si kolektivu i oblíbených atrakcí, zatímco si rodiče mohou popovídat nad dobrou kávou.

Hafíkof

„Naše nové dětské centrum v sobě spojuje hned několik prvků – dětský koutek, ve kterém si děti vyhrají, hlídání dětí od 3 – 12 let – rodiče si mohou v klidu nakoupit, zatímco si děti budou pod dohledem hrát a také akce – 2 x týdně máme v Hafíkově akce jako třeba divadélka, malování na obličej, atd. Děti i rodiče také ocení možnost pravidelného přespávání v Hafíkově, vždy s nějakou dobrodružnou zápletkou.“, vysvětluje Tomáš Haffner, manažer Hafíkova a dodává: „Všechny naše atrakce a hračky prošly bezpečnostními opatřeními a vše u nás splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy, za které ručí výrobci svými certifikáty - trampolínou počínaje, nehořlavými koberci konče. Chceme z Hafíkova udělat místo, kam se budou děti i rodiče rádi vracet.

HAFÍKOV je otevřen denně od 9.00–21.00, o víkendech i svátcích a na své si přijdou děti opravdu všech věkových kategorií. Větší ocení vychytané dopravní prostředky – motokáry, koloběžky, trampolínu a část s herními konzolemi, menší děti si mohou prolézt Chachabo končící v bazénku plném kuliček či si pohrát se spoustou plyšáků. Výjimečná je také možnost přespání v HAFÍKOVĚ pro děti od 3–12 let. Dobrodružné nocování v centru je ideální příležitostí, jak děti učit samostatnosti a rodičům se volný večer také vždycky hodí.

Hafíkof

Zejména rodiče pak jistě potěší nabídka vynikajících jídel zdejší italské restaurace, například jídel pro děti je hned několik a na rozdíl od většiny ostatních míst se neskládají jen z mnoha smažených variací.

FOTOGALERIE ZDE:

Vstupné do HAFÍKOVA je rovněž dostupné všem, například za celodenní pobyt ve všední den zde za děti od dvou let zaplatíme 129 Kč, za dospělého 39 Kč (v ceně vstupného je káva zdarma). Ceny se výrazně snižují při zakoupení rodinného vstupného, v nabídce je také výhodná permanentka.

Více informací na www.hafikov.cz, nebo na Facebookové stránce www.facebook.com/Hafikov.

Reklama