naušnice

Originální, ručně vyráběné šperky z Fima si berou inspiraci z přírody, aktuální kolekce se soustředí především na obojživelníky a ryby. Na uši a krk si můžete zavěsit žabky, rybičky, ještěrky, chameleony i hady... a další zvířátka budou následovat...

naušnice

Je libo posadit si na ušní lalůček malou žabku nebo ještěrku? Pro milovnice visacích náušnic jsou vhodní chameleoni, hadi nebo koi kapříci. Hada či jiného obojživelníka nebo rybku si můžete sladěně hřát i na hrudi. Detailně vypracovaná, ručně tvarovaná zvířátka z modelovací hmoty Fimo sice vypadají křehce, ale jsou velice odolná, téměř nezlomná. Kdo by však dával přednost tradičním hospodářským pomocníkům či domácím mazlíkům, na toho čeká zbrusu nová řada „vykrmených“ mazlíků z filcu. Na uších se vám mohou houpat rozverné ovečky, růžová prasátka, schoulení kocouři, žluťoučká kuřátka, nebo bílí králíci zvoucí do říše divů.

naušnice

Pokud však vaše touha po jedinečném doplňku či dárku sahá ještě dál, můžete si nejen vybrat tričko s netradičním zobrazením (prohlédnout si je můžete ve fotogalerii na www.couscous.estranky.cz), ale navrhnout si top s obrázkem podle svého. Stačí poslat požadavek na velikost i barvu trička a obrázek, který byste na něm rádi měli, spolu s popisem, jak by měl být váš motiv umístěn a ztvárněn. Ceny triček se pohybují od 350 do 800 Kč podle náročnosti, velikosti a barevnosti motivu. Zkrátka, co kus, to originál!

naušnice

 

Text TK
foto zdroj: www.couscous.estranky.cz, facebook

Reklama