Takže, hlavně pro Radima:

Nevěru jsem vždy odsuzovala a byla jsem z těch, co tvrdí, že by nikdy neodpustili, že nic horšího jeden druhému udělat nemůže. Pak jsem se vdala a opravdu byla nějaká nevěra to poslední, na co jsem myslela.

Jenže mé manželství začínalo skřípat. Kamarádi, alkohol, pak i násilí, přestávala jsem to zvládat. Pomalu nebyl den, kdy mi drahý choť nepřijel z firmy pod vlivem. Doma se většinou jen otočil a zmizel ještě do hospody, odkud přišel nejdřív nad ránem.

Já doma s miminem a čtyřmi německými dogami jsem nevěděla, kam dřív skočit. Pak začalo přituhovat. To když jsem mu po návratu z hospody ve dvě ráno odmítla jít vytáhnout ten talíř z lednice s jídlem a strčit mu ho do mikrovlnky. Nerozpakoval se mě držet pod krkem před dvouletou dcerou.

Párkrát mi dceru vzal a pod vlivem s ní odjel autem. V té době jsem byla naprosto zoufalá. A pak jsem potkala jeho... Chlapa se dvěma dětmi, který se rozváděl s podobnou existencí jako byl můj ex a do péče mu byly svěřeny 2 dcery.

Půl roku jsme se scházeli, než k něčemu došlo. A to prosím nejsem žádné neviňátko. Ale s manželem jsem byla stále a neměla jsem na to žaludek. Jenže po další scéně, kdy jsem skončila z monoklem, jsem se na to vykašlala a...

Dnes jsme s tím spolupachatelem mé nevěry spolu. Vychováváme spolu 3 děti a uvažujeme, že bychom si pořídili alespoň jedno společné.


Jak vidno, dnešek (respektive včerejšek) vyzněl jednoznačně pro nevěru. Vám přeji v novém životě hodně zdaru, a taky abyste neměla problémy s exmanželem. Udělala jste to nejlepší, co jste mohla.

Reklama