Domácnost

Za půl hodiny svačinááá!

Měl jsem dneska sto chutí posunout začátek editace až na půl desátou, tedy na chvíli, kdy si děti stále ještě ve většině škol vytahují z aktovek svačinky, rozbalují ubrousek a zjišťují, co že to pro mě maminky připravily.

Úplně slyším ty hlášky: Jéééé! Fůůůůj! Už zase taveňák!!! Nebo: Hurá! Konečně jednou šunka! A třeba taky: Nováku! Ty parchante, koukej mi navalit zpátky tu bagetu! No ano, kde ty časy jsou...

Je taky fakt, že ty nejlepší svačiny (ano, ty objednané a přesně podle přání) zůstaly vždycky doma na stole, a pak nezbylo než mlsně koukat kolem a doufat, že někomu něco upadne, neřku-li že se slituje... Život byl vždycky, co se svačin týkalo, pes.

Tak mi, prosím vás, napište, jestli jsem měl pech jen já, nebo zda je to nějaké globální. Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz!

   
21.03.2007 - Dům a byt - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [3] femme [*]

  takhle jsem si prohazovala svačiny s mou kámoškou, ona mívala na svačinu dost často chleba s domácí škvarkovou pomazánkou, kterou miluju odjakživa

  superkarma: 0 21.03.2007, 10:51:17
 2. avatar
  [2] Petta1 [*]

  My se zase s kamarádkou o všechno dělily, všechno šlo na půl. Její rajče, můj kus chleba, její mandarinka, její rohlík, prostě všechno bratrsky na půl. :)

  superkarma: 0 21.03.2007, 09:11:31
 3. avatar
  [1] Janecka [*]

  Jo,tak to já už si ani nevzpomínám na svačinky.Jen na stavárně nám kluci brali svačiny(no my je dávali dobrovolně),abychom nebyly tlusté.

  superkarma: 0 21.03.2007, 09:09:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme