S nevěrou ve vztazích jsem se setkala už mockrát, ale jak tak o tom uvažuju, většinou si za ně může ženská sama. Můj názor se vám asi nebude líbit, ale mám k němu několik důvodů.

Dám za příklad dva extrémy.

Když si nabrnknete notorického sukničkáře, který je nevěrný prostě ze sportu, nemůže se divit, že ve své „zálibě“ bude pokračovat. A neříkejte, že takového chlapa neprokouknete raz dva. Pokud ne, jste buď hloupá, nebo slepě zamilovaná, což je pro nevěrníky ta nejlepší oběť. Při nejbližší příležitosti vám zahne s první „potvorou“, která se mu namane.

Pokud ano a přesto ve vztahu setrváváte a neutečete dřív, než vám nasadí parohy, pak nebrečte. Takového chlapa prostě nepředěláte.

Ale všichni nejsou stejní, jako není stejná nevěra. První případ je nevěrný protože si potřebuje stále  něco dokazovat. Do vztahů nevkládá city a jde mu jen o sex.

Horší je, když se chlap po dlouholetém manželství zamiluje do jiné. V mnoha případech ho to brzy přejde, protože prostě nemá na to táhnout paralelně dva vztahy a vrátí se k manželce. Pokud mu za to ovšem manželka stojí.

Pokud se rozhodne pro milenku, měla by se manželka zamyslet nad tím, co udělala špatně. Ano, v jejích očích bude vždycky bídák a zrádce, ale nic není černé nebo bílé. Měla by si sáhnout na nos a zpytovat svědomí,  co udělala pro to, aby s ní byl muž šťastný. Nevyhrožovala mu každou chvíli rozvodem? Dokázala ho někdy pochválit? Starala se o to, aby pro něj byla stále přitažlivá?  Ne?

Tak má smůlu, a chlapovi se nedivím. 

Majka
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji vám, Majko, za názor do pranice.

Seberete odvahu a napíšete, jak to máte vy?

  • Co vám dala, nebo vzala nevěra?
  • Poznala jste díky nevěře toho pravého?
  • Vzala vám nevěra partnera?
  • Zachránila vám nevěra vztah?
  • Až s jiným jste poznala, jaký ten váš je?
  • Zahnul vám a od té doby je pozornější?
  • Něco jiného k tématu?
  • Co si o nevěře myslíte?

Napište to do redakčního mailu:

redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvek odměním poukázkou do online sexshopu za 1 000,- korun. Aby ten váš neměl chuť na nevěru, nebo abych vám ji zpestřil.

A pokud si to budete přát, vaši identitu nezveřejním. Tak směle do toho!

Reklama