Každý bojujeme se životem a prožíváme krásné i chmurné chvilky. Někdy je fajn a jindy zase hůř.

Chtěla bych k nevěře napsat tolik. Myslím, že za každou nevěrou je něco. Nevěry jsou různé.

Takové ty na jednu noc. Které chceme zapomenout a zároveň nás to ujistí, že už nikdy více. V srdci se zastydíme a jdeme dál.
Poučeni a s novou životní zkušeností. A třeba právě tahle jednorázová nevěra nám pomůže uvědomit si cennost našeho stálého partnera. Vyřeší nám život a my jí za to tiše děkujeme.

Myslím, že nejde o to, že "TO" uděláme. Ale o "TO", co nám přinese. Někomu otevře oči! Procitne ze zlého snu a uvědomí si, že to, co žil do teď, už žít nechce. Že s partnerem, kterého má doma, nežije, ale přežívá. I za tuto nevěru můžeme tiše děkovat.

Ale ze všeho je nejhorší nevěra, která nám nedává nic víc než pár hezkých chvilek, vykoupených mnoha dny, měsíci, roky výčitek. Trápení a ubližování nám samotným. Nemluvě o těch, které tím tajně zrazujeme. Vyřešte to, rozsekněte a uleví se nám všem.

Myslím, že lepší je to vyřešit. I když třeba bolestivě, než to tutlat a tajit. To je podle mě ta největší sobeckost, hnusota a podlost.

Přeji všem hodně štěstíčka do příštího roku.
Hodně odvahy k vyřešení partnerských vztahů.
 

Díky za příspěvek, asi dnes už poslední. Přeji všem hezký zbytek dne a zítra se na vás těší Dana s tématem pohádek. Tak se na to pěkně vyspinkejte...

Máte rády pohádky?
Jsou podle vás jen pro děti?
Máte pohádkový život?
Co pro vás znamenají pohádky o Vánocích?
Napsala jste někdy nějakou pohádku?

Napište nám o tom:
redakce@zena-in.cz
 
Reklama