Zdravím a přeji krásný den.

Tedy zlozvyků mám více, ale jeden, který rozčiluje manžela. Večer se na televizi díváme v ložnici, v leže. Kolikrát to ani nevnímám, že to dělám. Kolem dokola si obtáčím vlasy na prst ruky, jako na natáčku.

Pravidelná otázka manželova: „Nebudeš moc kudrnatá ráno“ Neumíte si představit, jak mě s tím rozčiluje. „Že tě to baví, mi to pořád říkat, tak si toho nevšímej,“ zní moje odpověď.

Ale dám se ostříhat a nemám co kroutit, je po všem a manžel zase rýpe: „Heč, co budeš kroutit?“ No nezabili byste ho? Já ano, už mi to odrůstá, tak to zase začne.

Zdraví Věrulinka

Tohle dělá odmalička i moje ségra. Dokáže to i s krátkými vlasy. Ale jen si klidně kruťte, mužům se to prý líbí. :-)

Každý z nás má svůj zlozvyk. Dnes se můžete svěřit ostatním, protože právě o zlozvycích si celý den povídáme. Napište nám o tom svém. O tom, jak vás (ne)trápí, zda vás nějak omezuje, nebo na vás naopak není vůbec znát. Napište nám o svém odvykání kouření, zda se vám to povedlo, či nikoli. Vzpomínáte si na nějaký hodně neobvyklý zlozvyk? Měla jste nějaký, který jste se odnaučila? Napište nám, jak jste toho dosáhla. Jaký zlozvyk má váš partner či vaše děti? Připadá vám to roztomilé, nebo vás to vytáčí? A jak se staví vaši blízcí k tomu vašemu?

Na vaše příspěvky k tématu zlozvyky bude ve virtuální poštovní schránce číhat redaktorka Eva. Pište na již notoricky známou adresu

redakce@zena-in.cz

Došlá psaníčka budeme v průběhu dne zveřejňovat a ty nejzajímavější samozřejmě nemine zajímavá odměna.

Reklama