Za měsíc v tuto dobu už bude po Štědrém večeru. Bude u vás vůbec štědrý? Stihnete nakoupit vánoční dárky, nebo to necháte na poslední chvíli? Jsou mezi námi tací, kteří běhají po obchodech ještě ve Štědrý den, ale jsou i tací, kteří mají nakoupenou už od září.

V klidu domova, nebo v davu lidí?

V posledních letech se hodně rozšířil nákup dárků po internetu, ale ani ten nelze odkládat, i tady musíte objednávat několik dní dopředu, poněvadž se vám může stát, jako mojí kamarádce, že objednaný dárek jí přišel až v týdnu mezi vánočními svátky a Silvestrem.
Letos už kamarádka tu samou chybu neudělá, neboť brousí po internetu už od září. Internetové e-shopy se předhání v cenách i nabídce, a dárky k Vánocům tak můžeme nakoupit prakticky už v období, kdy odložíme plavky a opalovací krémy.

Nejinak je tomu v kamenných obchodech.
I tady vystřídá kolekci plážového zboží vánoční stromek s baňkami, podzimní zboží se ve výkladních skříních nikdy moc dlouho neudrží.
Na rozdíl od mé kamarádky, já osobně upřednostňuji nákup v kamenných obchodech, a to i za cenu davového šílenství. Musím si prostě na zboží sáhnout, než ho koupím.

I když… letos jsem nesáhla ještě na nic. A to už by mělo být za měsíc v tuto dobu rozbaleno. :)

darvan

Jak jste na tom vy, milé Ženy-in?

  • Nakupujete vánoční dárky s předstihem, nebo na poslední chvíli?
  • A upřednostňujete nákup po internetu, nebo v kamenných obchodech (případně na tržnici :))?

Napište nám o tom

Téma dnešního dne: Vánoční nákupy

pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedné z vás menší nákup ušetříme, dostane „pro každého něco“.
Knižní novinku od Rudy z Ostravy pro teenagera, dárkové balení kolekce čajů Pigi pro babičku a vlasové tonikum Gliss Kur (to si zabalte pro sebe :))

darekvanoce

 

Reklama