Domácnost

Za levným nákupem do diskontu!

penny

Levné nakupování je stále více v módě. Dnes a denně se setkáváme s problémem, jak zvládnout velký rodinný nákup za přiměřenou cenu. Nechceme přece utrácet peníze za zbytečně drahé zboží denní spotřeby, ale také nám záleží na dobré kvalitě potravin a nabízeného sortimentu. Nejlepším řešením jsou tak diskonty. Hospodyňky zde pořídí kompletní rodinný nákup za zlomek času, který by strávily ve velkých obchodních centrech. Novou jedničkou na českém trhu je dnes PENNY s více než 300 prodejnami. Prodejny jsou rozprostřeny po celé republice, doslova na každém rohu.

Kvalitní, ale levný sortiment vyhovuje potřebám kompletního rodinného nákupu od jogurtů, čerstvého pečiva, masa, uzenin, ovoce a zeleniny či drogerie až po spotřební zboží. Spotřební zboží se zde obměňuje každý týden, takže si přijdou na své i ti, co se chystají na kolo, práci na zahrádce či shánějí zajímavé doplňky do bytu, protože nabídky jsou uzpůsobeny i sezoně.

PENNY navíc podporuje české výrobky a jejich dodavatele a svůj standardní sortiment vždy rozšiřuje o oblíbené regionální zboží. Jedná se například o pečivo z místních pekáren či pivo z lokálních pivovarů.

Diskonty ale nejsou pouze o klasickém zboží, najdete zde i stále oblíbenější BIO potraviny, které se stále častěji stávají součástí jídelníčku. BIO potraviny se vyznačují především lepší chutí a jsou vyrobeny ze surovin vypěstovaných bez použití pesticidů a umělých hnojiv. Všechny BIO potraviny nabízené v PENNY jsou certifikovány jednou ze tří organizací a jejich kvalita je tak neoddiskutovatelná. V PENNY nyní naleznete kolem 40 BIO výrobků.

Prodejny PENNY jsou pro zákazníky otevřeny denně od 7.00 do 20.00, což vyhovuje i lidem pracujícím do pozdních odpoledních hodin. Samozřejmostí je možnost platby kartou a eury.

Vybírejte si tedy diskont, který Vám má co nabídnout!

www.penny.cz

   
26.05.2009 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme