Česká firma ALBI přichází s novým konceptem charitativní podpory. Za každého fanouška, který se do 15. 12. 2012 stane fanouškem oficiální ALBI stránky na Facebooku, získá Unie Roska od ALBI finanční podporu 5 Kč. Unie Roska se zabývá podporou lidí s roztroušenou sklerózou.

dar

„Prostřednictvím jedné z našich kolegyň máme možnost setkat se s nemocí, která nese nesympatický název: roztroušená skleróza. Veronice byla roztroušená skleróza diagnostikována v loňském roce a vyrovnávat se od té chvíle musí s celou řadou problémů, které tato nemoc přináší. Začali jsme proto hledat cestu, jak pomoci,“ říká Radomír Švec, jednatel firmy ALBI.

ALBI ocení možnost informovat zájemce o novinkách, které pro ně připravuje, a Unie Roska zase potřebuje finance na své projekty. A protože mottem ALBI je „malý dárek pro velkou radost“, rozhodla se firma věnovat Unii Roska 5 Kč za každého nového fanouška svých stránek na Facebooku. Do 15. 12. 2012 tedy můžete Facebook využít opravdu efektivně! Stačí se přidat na https://www.facebook.com/AlbiCR.

O firmě ALBI

Firma ALBI Česká republika je jedním z největších českých výrobců a prodejců přání do obálky, personifikovaných dárků, balicího sortimentu a společenských her. Najdete ji v obchodech a ve značkových dárkových prodejnách po celé ČR, SK a PL. Více informací na www.albi.cz; http://roska.albi.cz/

O Unii Roska

Posláním Unie Roska je pomáhat lidem s roztroušenou sklerózou žít kvalitní důstojný a plnohodnotný život. Ve své činnosti navázala na spolky (kluby) Roska, které v ČR vznikaly od roku 1983. Jako Česká multiple sclerosis (MS) společnost je aktivním členem mezinárodní federace MSIF a její evropské platformy EMSP při EU. Velice efektivní je svépomoc postižených přitom – ta je realizována také v samostatných regionálních Roskách s využitím iniciativy „zdola“. Sdružení má celorepublikovou působnost ve všech 14 krajích ČR a má více než 3 300 členů.  Více informací na www.roska.eu

Reklama