Styl

Za kabelkou čtenářky Evy vidím problémy v dětství

Další kabelku do dnešního tématu zaslala čtenářka Eva. Jsem toho názoru, že Eva neprožila ideální dětství, a to se odrazilo na její nedůvěřivosti...

Kabelkové téma pokračuje. Následující kabelku zaslala čtenářka Eva...


Dobrý den,
tak tady je má nejoblíbenější kabelka od moji oblíbené firmy Mary Kay. Svým způsobem jim dělám reklamu, ale za takovou prestižní firmu se opravdu nestydím.
Není ani příliš velká ani ne příliš malá. A vleze se do ní všechno :) Nosím ji do práce každý den. Ráno tam nabalím svačinu, a odpoledne když je teplo a nechce se mi jít v botaskách, tak si z práce vemu baleríny a botasky narvu do ni :) Na první pohled to nevypadá, ale je opravdu prostorná.
Určitě v ní nesmí chybět můj diář, kde mám všechny důležité věci, doklady, peněženka, toaletní potřeby, náplasti (člověk nikdy neví), krém na ruce, parfém, deodorant, lesk na rty, sluchátka k mobilu, papírové kapesníky, nějaké dobré bombónky, žvýkačky a deštník, jelikož člověk nikdy neví, jaké bude za chvíli počasí :)
No je toho dost a já se pak divím, že je těžká :)

kabelka

Tak to asi vše, přeji hezký slunečný den :)
Eva

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Věštba...

Zavírám oči a přemýšlím - ano, ano, už to vidím. Evo, vy jste moderní žena ve všech ohledech. Jste sebevědomá, vždy dokonale upravená, jednoduše elegantní a nezávislá. Máte ráda, když je ve věcech pořádek, jste v tomhle trochu puntičkářka, což na ostatní možná občas působí trochu chladně, ale co oni vědí, že? Uvnitř jste citlivá, ale pod tu slupku si nerada někoho pouštíte. Na ostatní lidi občas působíte trochu odměřeně až pedantsky, ale je to dáno právě tím, že ne každému důvěřujete. Skoro bych si troufl říct, že jste neprožila zrovna ideální dětství - tuším, že rodiče se rozvedli a že to bylo období plné hádek... Je to tak?

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm.

Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnoval internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

   
18.08.2011 - Doplňky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [5] Anai [*]

  Děkuji - tak to bych si neodvážila... Sml30  Já mám ještě ten starší kufr, protože jsem u mary déle... tento je ale lepší, hlavně se hodí ke všemu, není tam tolik zastoupena růžová...

  superkarma: 0 18.08.2011, 15:46:30
 2. avatar
  [4] wich [*]

  Eliana — #2 S těma "botaskama" bych to na eleganci J. Kennedy moc neviděla. Ale hlavně, že se majitelce líbí.

  superkarma: 0 18.08.2011, 12:01:05
 3. avatar
  [3] Evaspiel [*]

  A jo, celkem jste se trefil, až na to, že mí rodiče žijí spolu šťastně až do teď a rozvod u nich nehrozí :)

  superkarma: 0 18.08.2011, 11:59:42
 4. avatar
  [2] Eliana [*]

  Krásná, čistá a jednoduchá linie..za ní si představuji ženu jako byla J. Kennedyová Sml16

  1. na komentář reaguje wich — #4
  superkarma: 0 18.08.2011, 11:51:10
 5. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  hezká kabelka Sml67

  superkarma: 0 18.08.2011, 11:46:39

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme