Další kabelku do dnešního tématu zaslala čtenářka Eva. Jsem toho názoru, že Eva neprožila ideální dětství, a to se odrazilo na její nedůvěřivosti...

Kabelkové téma pokračuje. Následující kabelku zaslala čtenářka Eva...


Dobrý den,
tak tady je má nejoblíbenější kabelka od moji oblíbené firmy Mary Kay. Svým způsobem jim dělám reklamu, ale za takovou prestižní firmu se opravdu nestydím.
Není ani příliš velká ani ne příliš malá. A vleze se do ní všechno :) Nosím ji do práce každý den. Ráno tam nabalím svačinu, a odpoledne když je teplo a nechce se mi jít v botaskách, tak si z práce vemu baleríny a botasky narvu do ni :) Na první pohled to nevypadá, ale je opravdu prostorná.
Určitě v ní nesmí chybět můj diář, kde mám všechny důležité věci, doklady, peněženka, toaletní potřeby, náplasti (člověk nikdy neví), krém na ruce, parfém, deodorant, lesk na rty, sluchátka k mobilu, papírové kapesníky, nějaké dobré bombónky, žvýkačky a deštník, jelikož člověk nikdy neví, jaké bude za chvíli počasí :)
No je toho dost a já se pak divím, že je těžká :)

kabelka

Tak to asi vše, přeji hezký slunečný den :)
Eva

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Věštba...

Zavírám oči a přemýšlím - ano, ano, už to vidím. Evo, vy jste moderní žena ve všech ohledech. Jste sebevědomá, vždy dokonale upravená, jednoduše elegantní a nezávislá. Máte ráda, když je ve věcech pořádek, jste v tomhle trochu puntičkářka, což na ostatní možná občas působí trochu chladně, ale co oni vědí, že? Uvnitř jste citlivá, ale pod tu slupku si nerada někoho pouštíte. Na ostatní lidi občas působíte trochu odměřeně až pedantsky, ale je to dáno právě tím, že ne každému důvěřujete. Skoro bych si troufl říct, že jste neprožila zrovna ideální dětství - tuším, že rodiče se rozvedli a že to bylo období plné hádek... Je to tak?

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm.

Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnoval internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama