Bulvár

Za 5 dvanáct hlásí návrat a novou desku!

Finalisté soutěže X Factor, skupina Za 5 dvanáct, zmizeli po vyřazení ze soutěže z televizních obrazovek stejně rychle, jako se na ní objevili. Členové skupiny se vrátili ke své práci. Ondřej Ízdný zkouší v divadle Kalich muzikál Touha, Tereza Zelinková zase bude účinkovat v muzikálu Carmen a nejmladší člen skupiny Marek Stojánek se pokouší prosadit jako zpěvák. Prý to ale není rozhodně konec hudební formace. Skupina chystá comeback a novou desku!

"Mám k naučení hodně textů, ale většinu jich už umím," řekl Korzu Ondřej. "Když jsme vypadli z X Factoru, najednou mi ta práce začala chybět. Sedm týdnů jsme žili hudbou a pod strašným tlakem a najednou byl konec."

Skupina Za 5 dvanáct se přitom po skončení X Factoru neobjevila na jediném koncertu. "Jednou jsme zpívali vokály v muzikálu Hamlet. Zadarmo," vzpomíná s úsměvem Ondřej. Teď se muzikanti rozhodli po třech měsících dát skupinu zase dohromady. A připravují vydání desky. "Ještě nevíme, jestli bude na cédéčku nebo pouze ke stažení na internetu. Je fakt, že klasická CD se dnes už skoro vůbec neprodávají," shoduje se skupina.

Deska by se měla hudebně podobat stylu, který kapela Za 5 dvanáct zpívala v X Factoru. "Ráda bych ale použila do některých chystaných písniček melodie irských lidových písní," dodává Tereza Zelinková.
   
14.08.2008 - Kultura - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [2] ToraToraTora [*]

  V tom X Factoru měli pár silnějších chvilek, ale jen opravdu pár a vlastně mi celou dobu vrtalo hlavou, že se tam tak dlouho drží.

  superkarma: 0 14.08.2008, 12:57:47
 2. avatar
  [1] Mar.Uhlirova [*]

  a ani mi nechyběli, takže mi jejich comeback nic neřiká

  superkarma: 0 14.08.2008, 12:16:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme