Domácnost

Z vosy jsem se rozplakala

Milý Richarde a ženy-in,

skutečně existuje zvíře, kterého se bojím. Ale šíleně! Nemám je ráda už od dětství a nikdy mít ráda nebudu. Jde o hmyz, veškerý bodavý - vosy, sršně, včely.

Samozřejmě, mé okolí o mém panickém strachu z vos ví, a to včetně mého manžela. Jenže, znáte mužské. :o) Všechno je pro ně veliká legrace. A tak když jsme jednou (ještě před svatbou) u něj trávili příjemné odpoledne a jemu se během vaření kávy v kuchyni podařilo chytit a zneškodnit vosu, dostal úžasný nápad. Mrtvou vosu přinesl ke mně a začal mě s ní „jako" strašit. Ta zábava! Strkal mi to strašlivé zvíře k obličeji a měl z toho srandu.

Ano, věděla jsem, že je vosa mrtvá a že můj přítel jen dělá legraci. Jenže, byla to VOSA. A tak když nepřestal, i když jsem mu odstrkovala ruku s tou věcí, vmáčknutá do opěradla křesla a už bez možnosti někam uhnout, najednou, ve zlomku vteřiny, aniž bych chtěla a mohla to nějak ovlivnit, zadržet, jsem místo smíchu začala brečet. Nevím, kdo byl v tu chvíli víc v šoku, jestli já z vosy, nebo přítel z mé nečekané reakce. Ale nemohla jsem dělat nic, jen jsem se třásla a nezadržitelně a vzdor všemu rozumu brečela, nešlo to zastavit, i když jsem chtěla.

Od té doby se mi už taková hysterická reakce nepřihodila. Je taky fakt, že manžel si tu příhodu zapamatoval, a dokonce se z ní poučil :c) a straší mě něčím méně strašidelným. Protože, sranda musí být, ale až taková zase ne! :o))

Z.


Ano, ono s fóbiemi je neradno si zahrávat... To by se mohlo jednomu i nevyplatit. Ještě štěstí, že jste v pořádku. A štěstí měl i manžel, že jste jej nezabila nebo tak nějak.:)

Máte také fóbie z hmyzu? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz!

   
14.03.2007 - Zvířátka - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [7] femme [*]

  kopla bych ho mezi nohy

  superkarma: 0 14.03.2007, 15:52:32
 2. avatar
  [6] Meander [*]

  Inu, udělat mi toto partner, asi by byl v ten moment singl. Nepovažuju to za vtipné a lidi, co toto činí, mám za omezence.

  superkarma: 0 14.03.2007, 10:47:55
 3. avatar
  [3] SARI [*]

  Občas mívá někdo praštěné nápady a ještě si myslí, že je to vtipný..... taky nemám dost smyslu pro humor....

  superkarma: 0 14.03.2007, 10:02:49
 4. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  nejapný humor

  superkarma: 0 14.03.2007, 09:40:09
 5. [1] Rikina [*]

  Strkat někomu mrtvé cokoli pod nos je vtipné a veselé? Hmm, asi nemám dost smyslu pro humor...

  superkarma: 0 14.03.2007, 09:36:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme