.

Z té krásné výšky se nám nechtělo zpátky na zem

Novinky

Z té krásné výšky se nám nechtělo zpátky na zem

Stát na rozhledně a dívat se z výšky kolem sebe, to je nádhera... O takovém pěkném zážitku nám napsala čtenářka Simič. Ta byla se svou rodinou o víkendu na rozhledně Doubrava. Přečtěte si, jaké to tam bylo!

Hezké ráno. Je zataženo, zima, a nic moc počasí má vydržet až do Velikonoc. V sobotu však bylo krásně a tak jsme se s rodinkou vydali na výlet. Navštívili jsme rozhlednu Doubrava, která se nachází v obci Loučka ve vizovickém kraji. Dojdete k ní pěknou pěšinkou v lese, ale celkem se zapotíte, protože je to docela do kopce. Rozhledna je vysoká 55 metrů a musíte zdolat 174 točitých schodů. I když se vám docela slušně motá hlava, výstup stojí zato. Je krásně vidět Zlín, Vizovické vrchy, Radhošť, Hostýn, Velká Javorina. Nahoře to docela slušně fouká, ale krásně se to kouká kolem a kolem. Když jste nahoře, kocháte se tou nádherou, vnímáte jen zpěv a svištění větru, závidíte ptákům křídla. Krásně vám to tam nahoře pročistí hlavu a aspoň na chvilku vám připadají všechny starosti a problémy úúúúplně maličké a nepodstatné. Já bych se dokázala kochat tou krásou celé hodiny. Jenomže ono to tam opravdu dobře vyfukuje, takže dítka začala jektat zuby a synovi vítr odnesl kšiltovku, takže jsme statečně lezli dolů. Cesta dolů však byla překvapivě složitější, než nahoru. Asi to bylo tím, že se nám z té krásné a očistné výšky nechtělo zpátky na zem.

simic

Mějte hezký den, Simič

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.


Milá Simič,

to musela být krása, rozhledny mám taky ráda - a shodou okolností jsem včera taky jednu navštívila.

Ať se vám i vaší rodince daří, pěkný den.

Lucka

 

   
14.04.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

  1. [2] yavip [*]

    jo a kšiltovku jste našli? : D

    superkarma: 0 14.04.2014, 20:55:20
  2. [1] yavip [*]

    vstup je zdarma? tam muselo byt krasne : ) ja mam jen panický strach ze schodu skrz které je vidět dolů a tyto vypadají přesně tak... jinak bych se jela též podívat.

    superkarma: 0 14.04.2014, 20:55:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme