Nastává čas společenských událostí, večírků a oslav. Co na sebe, když je nám kolem dvaceti a nemáme peněz na zbyt? Vybrali jsme pro vás tipy na společenské šaty za přijatelné ceny v butiku britské módy After Shock.  

Po focení mladistvého a elegantního oblečení …

Čtěte zde:

…jsme se vypravili za společenskou módou.  Vybrat našim modelkám Pavle a Kristýně šaty, které by mohly vzít na večírek, do divadla, nebo na koncert, nebylo zrovna jednoduché. Převtělit se z mladých bezstarostných holek v šik dámy dalo trochu zabrat, ale nakonec jsme se i s tímto úkolem zhostili, doufám, se ctí. Hlavním cílem bylo vybrat šaty, které jim sluší, a přitom si zachovávají mladistvý šmrnc.

Posuďte samy, milé čtenářky, jak se nám to povedlo. Ve fotogalerii najdete 10 fotek

Co čeká návštěvníky Freeportu v prosinci?

Zejména milovníci módy a světových značek budou v prosinci na vrcholu blaha. První a největší outlet u nás, Freeport, totiž kromě klasické nabídky připravil i speciální vánoční akce, během kterých budou ceny padat pod bod mrazu. Už od 7.12. tu začínají vánoční výprodeje a o týden později, tedy 14. 12. Se návštěvníci mohou těšit i na moderovaný program přímo ve Freeportu.

Jeho součástí budou workshopy pro děti i dospělé, hudební vystoupení, dekorování obří vánoční hvězdy a samozřejmě mnoho a mnoho slev a speciálních akcí.

Ještě jste v outletu nebyli?

Přijeďte v prosinci do Freeportu a poznáte výhody zdejších nákupů.  Najdete tu dobíhající, ale i aktuální kolekce světových značek, za které tu však zaplatíte mnohem méně peněz - ceny jsou mnohdy až o 80 % nižší. Najdete tu sezónní zboží, sportovní vybavení, ale také značky, které mají zastoupení pouze zde. Ve Freeportu je příkladem britská módní značka Aftershock London oblíbená třeba u Madonny či Helen Mirren nebo třeba luxusní šperky Frey Wille. Svůj butik tu má nově i kultovní brand Calvin Klein či ne zcela známý MASH.

Plánujete-li tedy doplnit šatník značkovými, avšak cenově příjemnými kousky, koupit svým blízkým něco hezkého a navíc si užít příjemnou předvánoční atmosféru, je Freeport tou pravou volbou.

Více na www.freeport.cz. První outletové centrum v České republice.

freeport

Reklama