Hned, jak jsem viděla dnešní téma, mi vytanula vzpomínka na moje seznamovací pokusy přes inzerát.

Když jsem šla na první schůzku, klepala se mi kolena a ze schůzky jsem přišla docela vyřízená s tím, že nejlepší je to stejně doma o samotě s knížkou a kocourem. Ale nedalo mi to, abych svoje životní štěstí nepokoušela dál, a tak jsem se stala ostřílenou štamgastkou inzertního časopisu.

Za všechny svoje zkušenosti s těmito muži uvedu jedinou. Na můj květnatý inzerát s nabídkou seznámení mi došla odpověd tohoto typu - 180/80/45let, RD, v místě koupání, les"....napřed jsem si říkala, že si spletl rubriku, ale po novém přečtení jeho inzerátu jsem si říkala, že za strohým textem se může skrývat zajímavý chlap, ne?

A tak jsem na místo schůzky přes jisté pochybnosti šla. Dostavila jsem se včas, nikde nikdo, jen v telefonní budce nějaký muž právě telefonoval.

Aha, takhle ty na to jdeš, hrdino, napřed se chceš podívat, jak vypadám, a pak podle toho vylezeš!  Asi jsem uspěla, protože vzápětí z budky vyskočil a zamířil ke mně.

Podotýkám, že jsem docela pohledná, takže k ústupu opravdu tento důvod neměl.

Po krátkém představení jsme zašli dovnitř blízké restaurace. Přišla servírka a já se právě nadechovala k tomu, že odmítnu jakékoliv pohoštění, když mi k mému úžasu pán nedal šanci a úsečně objednal "dvě kávy". No, začíná to tu pěkně, pomyslila jsem si.

A pán pokračoval v hovoru tím, že mi líčil domácí výrobu jakýchsi předmětů, pak se ptal na jednu mně známou paní, se kterou se rovněž sešel (to mě tedy opravdu pobavilo,  že :() , a dál to pokračovalo naprosto neromanticky, řekla bych docela v obchodním duchu.

A protože jsme shodou okolností seděli v restauraci, kde za plentou probíhala smuteční hostina, neunikla jsem ani minutě ticha.

Řeknu vám, že z těch, se kterými jsem se kdy sešla, byl nejhezčí, přesně můj typ, ale s takovým škrťou a sucharem bych nebyla ani minutu déle!!! Natož zbytek života.

Byla jsem ráda, když jsme se rozloučili a ani jsem mu nedala nějakou naději, fešákovi blonďatému, modrookému.

Seznamování jsem ale nevzdala. O mém současném muži bych mohla napsat, že jsem nevěřila, že někdo takový vůbec existuje. O seznámení s ním snad někdy příště.....
Gerda


Gerdo, myslím si, že dotyčný hledá svoji přítelkyni dodnes. Ale vy už svoji lásku znáte! A o Vašem seznámení nám chcete napsat až příště? No, dobrá! Já si počkám :-).


Dnes jsme se bavili o tom, co se nám líbí na mužích, v pondělí nás čeká trochu vážnější téma:
Tělesně postižení

Máte ve svém okolí zdravotně postiženého?
Jak vnímáte tyto lidi?
Existuje něco, co Vám na nich vadí?
Jsou diskriminováni?
Znáte příklady jejich integrace do společnosti?
Podílíte se na pomoci zdravotně postiženým a jak?

Pište nám svoje příspěvky na adresu:
redakce@zena-in.cz

Reklama