Hezký den.

Na téma muži by se dalo povídat určitě hodně dlouho. Tak jak je to také u žen, každý je něčím jiný a určitě neplatí heslo, že jsou všichni stejní.

Teda já úplně nesnáším takové ty typické hospodské týpky v ošuntělém oblečení, co vypijí 10 piv, kouří jednu cigaretu za druhou a jejich řeč je jedno sprosté slovo za druhým. Tak z těch mám úplně husí kůži.

A když srovnám i jiné muže, jsem moc ráda, že jsem si vybrala za manžela a životního partnera právě toho svého. Je skvělý otec, doma mi, když má čas, rád pomůže. Je mi věrný, pracovitý, no, co víc můžu chtít.

Tak samozřejmě jako každý má i nějaké své záporné vlastnosti, ale většinou převažují ty dobré. Mrzí mě, že jsem na něj občas protivná a jsou hádky. Ale pak mě to vždycky všechno mrzí a o to sladčí je pak usmiřování.

My jsme nejdříve byli kamarádi a nikdy by mě nenapadlo, že zrovna on bude mým manželem. Vždycky mě na něm něco přitahovalo a byla jsem moc ráda, když se jednou odhodlal mi svou náklonnost projevit. Začali jsme spolu tančit a pak už jsme se nepustili, už jsme věděli, co mezi námi je a jak je to silné.

Byl odjakživa moc galantní a gentleman, to se mi na něm i dodnes líbí. Dokáže i ostatní lidem pomáhat. Třeba v autobuse pustí starší lidi sednout nebo pomůže s kočárkem. A samozřejmostí je pro něj i to, že mi vezme tašku nebo podrží dveře. Když jsem nemocná, uvaří mi čaj. Nebo mě nechá o víkendu vyspat a hlídá naši dcerku.

Vypadá to jako životopis dokonalého muže, ale věřte-nevěřte, je to tak. Jsem moc ráda, že mám jeho i dcerku a že jsme tak šťastni.

Všem přeji hodně lásky a toho správného muže.

Lucie

Milá Lucie,
děkuji Vám za příspěvek. Říká se, že když si dva lidé rozumějí v tanci, mají velkou šanci si porozumět i v životě. A u vás to vyšlo!

Všechny ty drobnosti, které Váš manžel dělá a Vás rozněžňují, jsou podle mě tou nejdůležitější součástí dobrého vztahu. Není potřeba vykonávat velké činy, někdy ke štěstí opravdu stačí jen přinést čaj ve chvíli, když jste nemocná.

Lucie, kvůli hádkám se netrapte, jsou všude. Přeji Vám, ať z vašeho manželství nikdy nevymizí láska ani kamarádství!

                                                     redakce@zena-in.cz
Reklama