Bulvár

Z ex manžela je teď švagr, píše čtenářka Milča

Velkou trpělivost měla čtenářka Milča se svým ex-manželem, který jí sice stále vstupuje do života, ale již ne v roli partnera.


Vrátit se k bývalému manželovi bych nikdy nechtěla. Nerada bych zažila dobu, kdy mě zbil i tak, že mě odvážela 155. Když neměl vypito, tak byl hodný pomohl mě s dětmi, sliboval, že už nikdy mě neuhodí. Jenže jak si vypil byl z něho jiný člověk-tyran. Stále jsem ho omlouvala, že fakt za to nemůže, že za to může alkohol. Jenže on mohl za to, že chodil pít. Mohl trávit s námi volné chvíle. Naše procházky, když už s námi na procházku šel, končily před hospodou, dál jsem s dětmi chodila sama. Jenže i těch bylo málo. Většinou nepřišel z práce, až když zavřeli hospodu. Nechci vracet vzpomínky, těch 8 let našeho společného života, se mě zdála věčnost. Po rozvodu jsem bydlela u tchyně se třemi malými dětmi. V bytě s bývalým to nešlo, stále mě ubližoval a on se vystěhovat nechtěl. Bývalá tchyně nás vzala pod střechu, ale byla na nás taky někdy zlá.Mívala dny kdy byla vzteklá na celý svět. Jen v neděli ne, to chodila do kostela. U ní jsem se dala za rok dohromady se svým bývalým švagrem, který měl byt a byl ve 33 letech svobodný. Konečně  jsem se s dětmi mohla odstěhovat.Viděla jsem tohle jako jediné východisko,jak se se všeho dostat.A dobře jsem udělala,že jsem si ho vzala.Chodili jsme na tůry s dětmi,jezdili pod stan.Já přibyla 10kg,vyhodila prášky od nervů.V klidu jsem mohla večer jít spát,nemusela jsem se bát co zase bude.Jenže nejhorší na tom bylo,když jsme se vzali,že jsem měla zpět,tu svou první tchyni.A bývalého manžela švagra,který o děti nejevil moc zájem.Takže jsme se scházeli jen na oslavách kulatých narozenin.Nebo na narozeninách tchyně.Dříve mě to dělalo problémy se sním potkávat,teď ne.Nějak vše přebolelo a já ho už beru po těch letech fakt jako jen švagra a to co bylo jako zlý sen.Takže mě vlastně do života zpět vstoupil,ale jako rodina a tu si my nevybíráme. 

Milča

Text neprošel jazykovou úpravou


TÉMA DNE: 24. 2. 2011: Nový život se „starým“ partnerem. Ano, či ne?

Dnes povídáme o tom, zda je možné začít znovu po rozvodu nebo rozchodu s dlouholetým partnerem. Někteří jsou přesvědčeni, že to, co se už jednou rozbilo, nemůženikdo pořádně slepit. Ptáme se tedy vás, jestli si myslíte, že vztah, který už jednou selhal, může znovu fungovat, nebo jste raději pro rázný řez a žádné stesky po minulosti.

 • Daly jste se někdy znovu dohromady s parterem po rozchodu?
 • Znáte někoho, kdo se rozešel jednou, nebo dokonce několikrát s jedním partnerem?
 • Pálíte po rozchodu mosty, nebo se ještě dlouho nimráte v minulosti?
 • V jakém případě byste byly ochotné vzít partnera zpět, a v jakém naopak ne?
 • Litovaly jste někdy svého rozhodnutí ukončit vztah a snažily jste se k partnerovi neúspěšně vrátit?

 Napište nám o tom do redakce na e-mail redakce@zena-in.cz

Soutěžit tentokrát budeme o krásnou sbírku citátu Láska, jejímž autorem je známý spisovatel a autor Alchymisty Paulo Coelho. A protože k romantickým chvílím patří i sladké potěšení, pošleme výherkyni také srdíčko Modré z nebe plné čokoládového překvapení.

bonboniera

 

 

 

 

 

   
24.02.2011 - Příběhy - autor: Eva Dömény

Komentáře:

 1. avatar
  [10] femme [*]

  Dekameron — #7  ahá, tušila jsem, že sis tuhle blbost musel vycucat z prstu Sml24 Sml58

  superkarma: 0 24.02.2011, 19:47:05
 2. avatar
  [9] milča [*]

  SNÍŽEK — #8 Děkuji.VyšloSml16 I když bylo to vše složitější,když byli bráši.Ale zase se vše řešilo v klidu.Už je to 28 let co jsme se brali,byla tehdy jiná doba.Taky tady lidi stoho měli šokSml30ale pak nám moc fandili.

  superkarma: 0 24.02.2011, 16:06:05
 3. avatar
  [8] SNÍŽEK [*]

  život píše romány,hlavně že to podruhé vyšlo,asi má rád děti a chce jim vynahradit nezájem otce Sml79

  1. na komentář reaguje milča — #9
  superkarma: 0 24.02.2011, 15:34:48
 4. avatar
  [7] Dekameron [*]

  femme — #6 Tůůůůůůůdle, neřeknu :)

  1. na komentář reaguje femme — #10
  superkarma: 0 24.02.2011, 15:27:52
 5. avatar
  [6] femme [*]

  Dekameron — #1  Sml28 kam na ty sledovačky, prosím tě, chodíš??? Sml80

  1. na komentář reaguje Dekameron — #7
  superkarma: 0 24.02.2011, 14:43:04
 6. avatar
  [5] Kaylie [*]

  Suzanne — #3 No vida, pro Tebe to neplatí, Ty sis vybrala přesně protiklad. Gratuluji a hodně šťastných chvil s ním!Sml79

  superkarma: 0 24.02.2011, 13:22:49
 7. avatar
  [4] Kaylie [*]

  Dekameron — #1 Doslova a do písmene s Tebou souhlasím. Proč si to ty ženy nechají líbit? Dnes je mnoho možností, kam před ním odejít a ony ještě když zavolají sousedi Policiii, najednou ti dva seřvou sousedy i Policii a jsou jak miliusové.

  Kdepak,  tam je něco hlubšího. Není to jistě pravidlem, ale je to zajímavé.

  A rozvody? Vždyť je dokázané, že se rozvedou a zase si vezmou cosi podobného, co opustili. Patrně v tom mají vzor a vyhledávají záměrně, aniž o tom vědí, či se ti lidé nějak něčím přitahují.

  No štěstí, kdybych se rozvedla, tak zase budu pídit po vzdělaném dobrákovi, to je dobře....Sml52Sml52Sml52

  A některé ženy to zase dělají kvůli zabezpečení a dětem, chudáci děti  a umně skrývají modřiny a daleko horší věci....Sml31

  superkarma: 0 24.02.2011, 13:21:42
 8. avatar
  [3] Suzanne [*]

  Dekameron — #1 Co? Já teda spíš to, že si pak váží hodného chlapa. Sama to mám taky tak, dřív jsem měla doma generála, usurpátora a vzteklouna. A teď mám kliďase a sluníčko, který mi adrenalin předchozího druhu vyvažuje jinak, proto jsem s ním šťastná Sml22

  1. na komentář reaguje Kaylie — #5
  superkarma: 0 24.02.2011, 13:17:13
 9. avatar
  [2] vladka006 [*]

  Dekameron — #1 Pardon, to jsou ale krá*y.

  Obrací se mi žaludek na ruby, když si na ten adrenalin vzpomenu. Tyrana nikdy. To se raději vzdám své pohanské víry a přidám se k jeptiškám.

  superkarma: 0 24.02.2011, 13:00:53
 10. avatar
  [1] Dekameron [*]

  Zajímavý příběh.

  Já jsem vysledoval, že žena, kterou chlap mlátí, kterou ponižuje... když se od něj oprostí a najde si hodného chlapa, tak najednou cítí, jak jí chybí ten adrenalin, který v sobě cítila pokaždé, když se ten její bejvalej vracel... a tak opustí hodného "ťunťu" a najde si podobný typ jako byl ten před tím... Sml15

  1. na komentář reaguje vladka006 — #2
  2. na komentář reaguje Suzanne — #3
  3. na komentář reaguje Kaylie — #4
  4. na komentář reaguje femme — #6
  superkarma: 0 24.02.2011, 12:43:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme