Vztahy

Z e-mailu jsem zjistila, že můj přítel je gay!

Roman byl vynikajícím partnerem. S Annou tvořili po pět let harmonický pár a jejich okolí podvědomě čekalo, že již brzy svou lásku stvrdí svatbou. Nestalo se tomu tak. Roman totiž Anně oznámil, že se zamiloval do někoho jiného – do MUŽE!

cdsfa

Anna, dnes již třicetiletá stále svobodná slečna, které od té doby nemůže najít trvalý vztah, se nám se svým příběhem rozhodla svěřit.

Anno, jak byste popsala váš vztah s Romanem?
S Romanem jsem se poznala ve svých 23 letech, on byl o pět let starší. Naše seznámení proběhlo klasicky na bývalém pracovišti. První dva roky vztahu jsme prožívali naprosto standardní vztah.

Hovoříte o prvních dvou letech, znamená to, že pak se něco změnilo?
Ano. Pro začátek chci jen říci, že náš sex nebyl nikdy moc vášnivý. Ze své strany jsem nepociťovala, že bych ho přespříliš vzrušovala, ale Roman byl introvertní muž, poměrně stydlivý. Nepřikládala jsem tomu až takovou váhu. Změna přišla, když začal vyžadovat stálý anální sex.

Jak k tomu došlo?
Asi po dvou letech vztahu, když jsme měli sex tak dvakrát až třikrát týdně, začal stále častěji vyžadovat tuto sexuální polohu při každém našem milování. Po roce vše došlo tak daleko, že Roman nebyl ochoten praktikovat nic jiného. A já začala být velmi nespokojená.

Řešili jste to spolu nějak? Vyhledali jste odbornou pomoc?
Chtěla jsem, ale Roman ne. Jako s partnerem mi s ním bylo dobře. Byl spíše můj výborný kamarád. Skvěle jsme si rozuměli. Ale v sexuální oblasti to byla katastrofa. Začala jsem si připadat jako zneužívaná bytost.

Roman tedy nebyl ochoten k žádnému kompromisu, co se sexu týkalo?
Naprosto to odmítal. Když jsem mu navrhla, abychom navštívili sexuologa, strašlivě jsme se pohádali. Nechtěl o tom s nikým mluvit. Jisto jistě se styděl.

V této době vás zatím nenapadlo, že by mohl být homosexuálně zaměřen?
Upřímně, začala jsem s touto myšlenkou koketovat. Poslední rok našeho vztahu jsme spolu prakticky žádný sexuální styk neměli. Každý jsme spali jinde. Bylo mi jasné, že se náš vztah hroutí. V tu dobu jsem začala pátrat, zdali v tom spíše není jiná žena… a byl v tom MUŽ!

Jak jste na to přišla?
Jednoho dne jsem se nalogovala do Romanova mailu – měl v něm fotky nahých mužů, spousty mailů a inzerátů z gay seznamek apod. Byla jsem v šoku!

Co poté následovalo?
Maily jsem vytiskla a na Romana s nimi jednoho večera takzvaně „vyrukovala“. Nejprve zapíral, pak se rozbrečel a řekl mi: „Anno, zamiloval jsem se do Petra, spím s ním už skoro rok a miluju ho. Jsem gay“. Po tomto momentu jsem si sbalila své věci a do druhého dne jsem se odstěhovala.

Vídáte se s Romanem někdy?
Ne. Nemohu mu odpustit, že mi řekl celou pravdu až poté, co jsem na jeho jinou sexuální orientaci přišla sama. Nenáviděla jsem ho za to! Ve vztahu by měla panovat upřímnost, a té jsem se od něj nedočkala…

Dodnes jste mu neodpustila ?
Nechci ho už nikdy kontaktovat, chápu, že to pro něj muselo být těžké, ale já jsem z toho stále otřesena, i po dvou letech si nemohu najít žádného trvalého partnera. Navštěvuji momentálně psychologickou poradnu, kde mi opravdu hodně pomáhají, ale vztah s Romanem snížil mé sebevědomí na naprosté minimum… mám v sobě blok, který nejsem schopna překonat. Každý můj nový vztah ztroskotá v sexuální rovině. Mužům prostě stále nedůvěřuji!

Milá Anno, moc vám děkuji, že jste se rozhodla se s námi o váš příběh podělit, a přeji mnoho sil a štěstí!

Dle celé řady odborníků, které se obdobnými případy zabývají, je zcela logicky jediným možným řešením upřímnost, jak k partnerovi, tak i k nám samotným. Proto nám všem přeji, ať je jí v našem okolí vždy dostatečné množství!

Čtete také:

   
02.06.2014 - Ona s ním - autor: Veronika Pavlíková

Komentáře:

 1. avatar
  [15] samecka [*]

  Rikina — #2 ony ty hemoroidy asi bolí...

  superkarma: 0 02.06.2014, 15:50:33
 2. avatar
  [14] Suzanne [*]

  Anai — #10 Našel Sml22 Znám dost párů, kde to mají kluci úplně normálně vyřešené, jako v každém partnerském soužití.

  superkarma: 2 02.06.2014, 11:55:21
 3. avatar
  [13] Suzanne [*]

  No jo, neměla mu nabourávat poštu... Na druhou stranu taky mohla být čestná a drbat si hlavu dalších pět let. Evidentně je to ten typ holky, která řeší pomalu. Ale myslím, že po dvou letech je fakt na čase, aby se vzpamatovala z milostného zklamání. 

  Já jsem se taky kdysi podívala do cizí pošty, alespoň jsem to mohla vyřešit hned. Protože dozvídat se po pár letech manželství "nikoho nemám, mám osobní krizi, hledám se, mám krizi středního věku..." stojí fakt za starou belu. Použila jsem válečnou metodu - špionáž. Nikdy jsem nezalitovala, někdy je to prostě jediné řešení, pokud druhá strana nejedná na rovinu.

  superkarma: 1 02.06.2014, 11:54:29
 4. avatar
  [12] rusalka2008 [*]

  Rikina — #8 to nikdy nevíš, většinou jsou aspoň krátký čas tři...

  superkarma: 0 02.06.2014, 11:18:37
 5. avatar
  [11] rusalka2008 [*]

  Taky bych se v prvé řadě bála nemocí... nebylo to od něj fér, co je proti tomu porušení pošotvního tajemství. Jak se to měla dovědět, když jí lhal???

  superkarma: 1 02.06.2014, 11:17:00
 6. [10] Anai [*]

  Sice gay, ale projevil se jako typický chlap: Hrůza z rozchodu - to nechápu... Nabourávat se do cizí (natož přítelovy či manželovy) pošty, či jen se podívat na jeho mobil, když o tom neví, považuju doslova za hřích a stejně tak bych to cítila směrem ke mně. Na druhou stranu, mohli takhle žít dvacet let, zřejmě měl doma péči a zázemí, nemusel se starat o chod dománosti - což by u chlapa jen tak nenašel...?!?

  1. na komentář reaguje Suzanne — #14
  superkarma: 0 02.06.2014, 09:58:47
 7. [9] Rikina [*]

  Jinak pána celkem chápu. On kdekdo říká, jak je tolerantní a gayové mu nevadí, ale jakmile se ho to dotkne osobně, bývá to často jiné. Sml80 Tudíž je pochopitelné, že to nevykládal, třeba si sám nebyl jistý, jak tomu doopravdy je. Však není málo případů, že někdo založí rodinu, má děti, a teprve po letech se projeví, že se vlastně celou dobu jen snažil zapadnout do většiny, a šel proti své přirozenosti. Sml80

  superkarma: 1 02.06.2014, 09:30:17
 8. [8] Rikina [*]

  gerda — #5 vždyť ona sama píše, že poslední rok spolu nespali, takže s ní nic nepraktikoval, poté co přišel od milovaného. Sml80

  1. na komentář reaguje rusalka2008 — #12
  superkarma: 0 02.06.2014, 09:27:03
 9. avatar
  [7] enka1 [*]

  Asi bych měla větší trauma z opilce, tyrana........., těch je přeci jen větší procento než gayů

  superkarma: 1 02.06.2014, 09:24:44
 10. [6] Elis19 [*]

  Je to kruté zjištění po takové době a ten mužský je pěkný slaboch, že dávno nepřiznal barvu. Já bych ji ani nekritizovala za to, že hledala vysvětlení, i když asi nesprávným způsobem.Mohla se ho rovnou zeptat co se děje, otázka zní zda by jí to řekl, když byl schopen svou orientaci a nový vztah tajit.Je taky možné, že to nějakou oklikou zkoušela a když se nic nedozvěděla, tak vlezla do jeho pošty.

  A taky chápu že může být nadlouho poznamenaná, možná i na celý život. Naše duše je křehká nádoba a takovéhle šrámy se těžko hojí.Sml80

  superkarma: 2 02.06.2014, 09:16:45
 11. avatar
  [5] gerda [*]

  Každopádně bych šla na vyšetření krve. Od něj bylo hodně nesolidní praktikovat s ní sex poté, co přišel od svého milovaného! Možná mu vyhovovalo mít doma hotelový servis a k němu si chodil na lásku. Slečně bych poradila vyměnit psychologa. Už by bylo skutečně načase, aby se z toho vybabrala. Může být vlastně ráda, že tu zkušenost získala a normálního chlapa pak spíše pozná podle jiného přístupu k věciSml58.

  1. na komentář reaguje Rikina — #8
  superkarma: 1 02.06.2014, 07:22:17
 12. [4] spavec [*]

  No rok je teda dlouhá doba, slečna říká, že po dvou letech vztahu začali praktikovat anální sex a nic jiného, byla nespokojená a poslední rok spolu vůbec nespali. Takže to vydržela 2 roky, než se mu nabourala do e-mailu? Sml80

  Možná to špatně chápu, ale já bych něco takového řešila mnohem dřív. Ovšem ne tím, že budu číst cizí poštu. A hlavně bych si běžela nechat udělat testy na HIV.

  superkarma: 0 02.06.2014, 07:14:57
 13. [3] lidicka [*]

  Slečna se nemá "logovat" do cizích mailů...Sml80Sml22

  superkarma: 3 02.06.2014, 06:33:43
 14. [2] Rikina [*]

  Sml52 Chudinka malá, otřesená ještě 2 roky poté. A nevěří mužům. Tak snad aby se z ní stala lesba... Sml57

  1. na komentář reaguje samecka — #15
  superkarma: 2 02.06.2014, 05:53:08
 15. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Kdyby nelezla do cizí pošty´....

  superkarma: 2 02.06.2014, 05:36:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme