Chystáte se po práci na večírek nebo na setkání s přáteli, ale nestačíte se převléknout? Nebo nechcete jít v tom, v čem jste chodila celý den? Přibalte si ráno do kabelky top.

bolerko

Čas večírků a různých společenských setkání je tu. Ale jak vyřešit situaci, když se nestíháme dojet domů převléknout? Pokud to akce, na kterou se chystáte, dovolí, stačí, když vyměníte svetřík za pěkný společenský top, který vašemu outfitu dodá slavnostnější ráz. Pak můžete klidně vyrazit v jednoduché sukni či kalhotách, ve které jste byla celý den v práci.

I obyčejné džíny, které by jindy vzbuzovaly nechtěnou pozornost, povýší flitrový nebo hedvábný top na společenský oděv. Přesně takhle jsem to vyřešila já, když jsem se chystala na křest kalendáře, ale neměla čas jet přes půl Prahy domů.

Ráno jsem si do kabelky zabalila hedvábnou blůzku s volánky a společensky přijatelný model byl na světě. Ani vedle svátečněji oblečených žen jsem si pak nepřipadala hloupě.

Top z kvalitního materiálu, se zajímavým detailem, či potiskem vám určitě udělá dobrou službu. Podívejte se na některé modely

top

Šifonový top je naprosto ideální. Je skladný a nemačká se.černá

Černá bude působit vždycky elegantně a noblesně. Když se k ní přidá kousek transparentu, nemá chybu

flitrový

Flitrový top prozáří i to nejobyčejnější oblečení. Navíc má tu výhodu, že se ani v malé kabelce nepomačká.

vzor

Důležitý je materiál, ale i vzor. Když spojíte hedvábný trikotýn se vzorem motýlích křídel, nezůstane jedno oko suché. Tento top je vhodný pro méně formální příležitosti.

halenka

Necítíte se dobře v krátkých rukávech? Zkuste elegantní šikmo střiženou blůzku. Nejlépe opět z hedvábí

Foto: Karen Millen

Reklama