Návštěvníci Centra Chodov se mohou již tento čtvrtek 19. prosince těšit na oblíbený Xmas Night Shopping s prodlouženou otevírací dobou prodejen do 22 hodin. Akce odstartuje v 19 hodin bohatým doprovodným programem, ve kterém zazáří i populární zpěvačka Dara Rolins. Věrní zákazníci navíc mohou využít VIP transportu, péče shopping asistentů, stylistky, dárkové balicí služby nebo pozorných hlídek Fashion Angels, jež je odmění milými dárky nebo perníčky. Držitele věrnostní karty Centra Chodov čeká i VIP lounge s welcome drinkem a dalšími pozornostmi.

Centrum Chodov zpříjemní svým návštěvníkům předvánoční uspěchané období atraktivním doprovodným programem a celou řadou speciálních služeb. I letos se uskuteční oblíbená akce Xmas Night Shopping, jež mezi 19. a 22. prosincem přinese prodlouženou otevírací dobu prodejen centra až do 22 hodin. Noční nakupování velkolepě odstartuje 19. prosince v 19 hodin svátečním programem s hlavní hvězdou Darou Rolins, která návštěvníkům zazpívá své hity jako Čo o mne vieš nebo Love I feel for you.

dara

Na pódiu se v průběhu večera pod moderátorskou taktovkou Gabriely Partyšové představí i baletní přípravka Terpsichore a gospelový soubor Zuzana Stirská & Fine Gospel Time. Věrní zákazníci, kteří 19. prosince do Centra Chodov zavítají, mohou využít extra bezplatného servisu jako VIP transport, jenž zákazníky s nákupem v hodnotě 5 000 Kč odveze mezi 15. a 20. hodinou na jakoukoli adresu do 15 km od centra. K dispozici jim bude také poradenství profesionální stylistky či balení vánočních dárků. Již od 10 hodin budou Centrem Chodov procházet Fashion Angels, vánoční hlídky, které ochotně poskytnou informace k programu, ale rozdají také tisíce perníčků a nejstylověji oblečené zákazníky odmění drobnými dárky.

„Již tradiční Xmas Night Shopping nabízí ideální příležitost pro vstup do našeho věrnostního programu plného výhod a slev platných během celého roku. Pro všechny stávající držitele věrnostních karet jsme na uvítanou připravili sklenku šampaňského, na prvních 100 nově registrovaných členů programu čeká dárková karta v hodnotě 300 Kč i malé dárky,“ uvedla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.

dara

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.

Reklama