Je čas Vánoc, koled a cukroví, nazdobených stromečků a přeplněných obchodů. Je to také čas lidské vzájemnosti, kdy je skoro samozřejmostí udělat něco pro své méně šťastné blízké. A pokud je možné se přitom i dobře pobavit, není co řešit! Vskutku netradiční vánoční párty s charitativní tombolou chystá nejen pro všechny mírně extravagantní obyvatele Prahy společnost Bomton Agency. Kromě dobré muziky, kterou zahraje DJ Sound Tropez, se návštěvníci mohou v průběhu večera vrhnout do zajímavých experimentů se svou image, od nekonvenčního střihu vlasů přes barvami vyzdobené tělo až po žhavé „hot trendy“.

Pro všechny odborníky i fanoušky novinek z oblasti krásy budou zcela zdarma k dispozici odborníci na praktických lekcích hairstylingu, hair-freestylu, make-upu, body-artu a nail designu. Jako hosté se na hlavní scéně představí Fashion show Styx, Dance 2xs a Fashion show Kocman. Večerem provází Libor Bouček.

 

Výtěžek z charitativní tomboly poputuje na pomoc miminkům. Je určen na zakoupení přístrojů pro novorozeňata na Dětské klinice genetiky FN Olomouc.

 

Určitě zábavná, hodně zajímavá a hlavně také prospěšná akce se odehraje ve čtvrtek 20. prosince od 20 hodin v Life Cafe & Music Baru v centru Prahy, v Rytířské ulici 10.

Dobrou zprávou pro všechny, kteří se nemohou v tento čas připojit, je naplánovaná tour Bomton Beauty Night 2008 napříč pražskou klubovou scénou. Tou horší je, že místo a čas budou vždy až do poslední chvíle utajeny. Jako první se to opět dozvědí pouze posluchači Expresradia!

Generální partner: GKR Engineering

Mediální patner: Expresradio 

 

Pořádá Bomton Agency,  www.bomton.cz

Reklama