Styl

World of Beauty & Spa navštíví známé osobnosti: Setkání šampionů a borců

Dva dny plné zážitků a inspirace slibuje letňanský veletržní areál na konci prvního zářijového týdne. Od pátku 5. září tam bude probíhat kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA a v jeho rámci také akce Setkání šampionů a borců, kdy se čeští olympionici, Robert Vano a další známé osobnosti spojili v zajímavém projektu.

Veletrhu se účastní více než tři stovky vystavovatelů a je očekáváno  více než dvacet tisíc návštěvníků. Prezentuje se několik set značek  řady profesionální pleťové, tělové, vlasové i nehtové kosmetiky, přípravky pro wellness, spa, lázeňskou a hotelovou péči včetně profesionálního vybavení pracovišť v těchto oborech, výrobky pro obchod a finální spotřebitele

WORLDS OF BEAUTY

Trendy v líčení, účesech i odívání pro podzimní a zimní sezónu

WORLDS OF BEAUTY

Nejznámější kosmetické značky a trendy budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové, Lindy Valsami, Ilony Pavlatové, Vladislavy Krajníkové a dalších. Stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček a Martin Loužecký s týmem kadeřníků a kadeřnic.  Honza Špilar představí svou vizi podnázvem „A jeto!“, diváci uvidí originální tvorbu v podání Romany Topinkové, vítězky dvou kategorií Hairdressing awards 2013

Kadeřnická soutěž „INSPIRACE 2015“ s postupem na Norimberská mistrovství bude tentokrát na téma „Originální společenský účes“ a může být zajisté inspirací pro společenské události zimní sezóny. Mezi nejatraktivnější soutěže bude patřit opět Česká mistrovská soutěž v make-upu pod vedením Pavla Bauera. Tématem bude “ Candy Girl“

WORLDS OF BEAUTY

Štěpánka Podroužková, mistryně ČR a mezinárodní mistryně v make-upu 2002, si jako modelku pro ztvárnění tématu pro fotomakeup 2015 „Fashion street“ vybrala zpěvačku Natalii Kubištovou, která na závěr zazpívá duet s Karolem Komendou

Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání českých miss a dalších známých tváří show businessu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek. Na podiu předvedou kolekce butiku Fashion Island Miss ČR Lucie Křížková, 2. Vicemiss ČR Veronika Procházková,  Taťána Makarenko, z návrhářů např. Luděk Kellner s kolekcí „Without name“. Veletrh podpoří i další znáné osobnosti: Vojtěch Bernatský, Kristýna Kloubková a další.

Anti-aging péče, masáže, relaxace, regenerace

WORLDS OF BEAUTY

Ve třech saloncích i na hlavním podiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging, péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat přední odborníci z kosmetického oboru, ale též specialisté na masáže, fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii.

V trendech pro péči o pleť budou opět dominovat nejnovější poznatky, např.  regenerace systémem kmenových buněk, stále markantněji se také prosazuje přírodní péče, pěstící kosmetika doplněná aromaterapií, relaxačními procedurami i přípravky pro detoxikaci a nové „nastartování“ organizmu. Návštěvníci získají poznatky o významu pleťové a tělové terapie bylinnými pudry, společně s odborníky najdou řešení problémů pleti, získají či zopakují si základy aromaterapie a vůní i jejich využití pro podporu psychiky.

Setkání šampionů a borců

WORLDS OF BEAUTY

V pátek v poledne proběhne na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA vyvrcholení charitativní akce na podporu Sportovního clubu Jedličkova ústavu pod názvem „Setkání šampionů a borců“. Autory projektu jsou Pavel Malina a Jiří Rejman. Jde o projekt charitativního kalendáře, kdy v hledáčku fotografa Roberta Vana byli naši olympionici společně se sportovci z Jedličkova ústavu. Robert Vano, kmotry kalendáře Věra Čáslavská a Kateřina Coufalová, olympionici, sportovci Jedličkova ústavu a další osobnosti, které projekt podporují, se setkají s návštěvníky v pátek 5.9 v poledne přímo na podiu veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, kde si budou moci zakoupit krásný kalendář, který je velice zdařilým projektem, zároveň si jej nechat podepsat přítomnými osobnostmi či získat zdarma pamětní foto.

Mezi šampiony diváci uvítají Evu Samkovou, Simonu Baumrtovou, Petru Chocovou, Tomáše Krause, Zuzanu Hejnovou, Davida Lafatu, Mirku Knapkovou, Ondřeje Synka, Davida Svobodu, Vavřince Hradílka, Lukáše Krpálka, Tomáše Plekance, Josefa Dostála a Ondřeje Moravce.

Mezi přítomné borce bude patřit Tomáš Vaverka, Gabriel Izsof, Tomáš Chovanec, Žaneta Schmuttermeierová, Radek Musílek, Kateřina Cuřínová, Jiří Bouška, Štěpán Beneš, Anna Luxová, František Serbus, Anna Muziková, Barbora Čelanská, Jakub Koucký a Václav Kubička.

   
02.09.2014 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] VladkaZabka [*]

  Znám metody anti - agingu. Mně nejvíc na vrásky zafungoval krém. Zatím nepotřebuji "žehlit" :D

  superkarma: 0 09.12.2014, 08:54:50
 2. [6] Margery [*]

  Už se moc těším

  superkarma: 0 02.09.2014, 23:54:57
 3. avatar
  [5] Danila [*]

  ako možno som blázonSml80 ale ja už sa neviem veletrhu dočkať Sml30 budem ako v raji Sml22

  superkarma: 0 02.09.2014, 13:52:29
 4. [4] Alla 11 [*]

  kobližka — #2 Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 02.09.2014, 12:32:35
 5. avatar
  [3] samecka [*]

  kobližka — #2Však jo, do vesmíru Sml30

  superkarma: 0 02.09.2014, 10:55:39
 6. avatar
  [2] kobližka [*]

  samecka — #1 No a já myslela,že je to reklama na ohýbaný nábytek Sml30Sml30Sml30

  1. na komentář reaguje samecka — #3
  2. na komentář reaguje Alla 11 — #4
  superkarma: 1 02.09.2014, 10:40:20
 7. avatar
  [1] samecka [*]

  Gagarin by čuměl - dokonalá zmenšenina kosmického trenažéru!Sml67Sml30

  1. na komentář reaguje kobližka — #2
  superkarma: 0 02.09.2014, 10:34:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme