Pokud patří péče o krásu a zdraví do vašeho životního stylu, určitě vás bude zajímat reportáž z výstavy World of Beauty & Spa, konané o tomto víkendu v Pražských Letňanech. Zvu vás do světa krásy a hýčkání těla i ducha

Na veletrhu World of Beauty & Spa najdete doslova vše, co se točí kolem krásy. Nejen krásy, kterou vnímáme jen povrchně, ale i krásy vnitřní, která vyzařuje ze zdravého těla.

Veletrh World of Beauty & Spa je určen nejen odborníkům v oborech kosmetiky, lázeňství, kadeřnictví a zdravého životního stylu, ale i laické veřejnosti. Však se také branami výstaviště hrnuly davy krásy chtivých žen, na které tady čekaly novinky v oblasti kosmetiky a péče o zdraví a krásu. A nejen to. V prostorách letňanského výstaviště jste mohly mnohé produkty vyzkoušet, poradit se s odborníky, nechat se nalíčit, potetovat, pokochat krásou šperků a samozřejmě výhodně nakoupit.

Procházela jsem vonícími uličkami a stánky a nevěděla, u čeho se dřív zastavit. První halou jsem prošla s očima navrch hlavy. Blyštila se krásou drahých kamenů, šperků z nich vyrobených. Měla jsem pokušení koupit si prstýnek, ale nakonec jsem usoudila, že půjdu raději dál a uvidím.

Zacvičíme si, zkusíme nový permanentní make-up nebo nové samoopalovací prostředky...

V druhé hale (určené především pro profesionály a výbavu kosmetických a wellnes salonů) jsem si myslela, že nebude nic pro mě, ale mýlila jsem se. Zaujal mne nový „cvičicí“ stroj založený na vibraci, který sliboval zpevnění svalstva, vytvarování postavy a celkového posílení energie těla za pouhých deset minut denně. Jen výška mých podpatků mne odradila od vyzkoušení, a tak jsem dala řeč se sympatickou hosteskou. Dokonce mi ochotně zapózovala a ukázala několik cviků. Stroj mne zaujal a zatoužila jsem ho mít doma. I když ve mně vyvolal vzpomínky na starou odstředivku, na níž jsem musela sedět, aby mi neutekla z koupelny. Neodpustila jsem si vtipnou poznámku, že podobnou službu nám může udělat vibrující pomocník v domácnosti. Docela ji to pobavilo, ale i tak mi předala letáček, kdybych si to náhodou rozmyslela a chtěla unikátní stroj koupit.

Šla jsem dál, neboť toho bylo moc, co jsem chtěla stihnout. Zastavila jsem se u stánku, kde si klientky mohly vyzkoušet novou metodu permanentního make-upu. Mnohem méně invazivního a přirozenějšího, než jaký se běžně provádí  kosmetických salonech.
Určitě by chtělo blíže prozkoumat a udělat o tom reportáž. Vzala jsem si kontakt a pokračovala k dalšímu stánku

Tentokrát mne zaujala krásně opálená slečna, která představovala samoopalovací přípravky nové generace. Nepáchnou, nežloutnou, nezanechávají fleky, a dokonce naši pleť hydratují. Tyto přípravy stojí za krásně bronzovou pletí světových celebrit, a my si ji můžeme dopřát také. To bych určitě zvážila. Za chvíli skončí léto, a každá z nás by si ráda udržela snědou pokožku.

Tak jsme si zacvičily, namalovaly se, opálily, a teď to chce něco pro zdraví a udržení mládí. Ano, i takové zázraky se na tomto veletrhu děly!

Už jste někdy slyšela o ovoci zvaném Goji?

Možná ne, ale kustovnice čínská už vám možná něco říká. Právě plody této zázračné rostliny rostoucí v Himalájích jsou považovány za „ovoce nesmrtelnosti“. Díky nebývale vysokému obsahu vitamínu C , betakarotenu a mnoha důležitých antioxidantů jsou jednou z nejzdravějších potravin světa, která zpomaluje stárnutí, zlepšuje imunitu, zrak, podporuje vitalitu vnitřních orgánů a správné fungování těla.
O tom by stálo za to napsat, co říkáte?

Takže si to shrňme. Už jsem udělala něco pro své tělo, krásu, zdraví, a teď to chce něco rozmařilosti. Jdu se podívat na stánek s módními doplňky a nasytit svou touhu po parádě. Koupila jsem si červený lakovaný pásek a s kabelkou, která mi dodnes nenechá spát, jsem se nechala alespoň vyfotografovat.

Veletrh World of Beauty & Spa mě doslova nadchl a poskytl spoustu inspirace.

Napište mi, co z nabízených témat by vás nejvíce zajímalo.

Toužíte být také krásnější a mladší? Pak se nechte inspirovat skvělým účesem, který vykouzlíte se značkou Philips raz dva. To je náš redakční tip na závěr!

Společnost Philips přichází v září na český trh s novou kónickou kulmou ProCare HP8619. Ta s jemným sametovým povrchem Soft Touch zajišťuje bezpečný styling bez rizika popálenin při kontaktu s vyhřívaným válcem, zároveň jedinečný indikátor „hotovo“ zamezuje přehřátí vlasů.

Co je to kónická kulma

Kónická nebo také loknovací kulma se směrem k rukojeti rozšiřuje a nemá klip či kleště, které vlasy přidržují. Vlasy se na ní natáčejí opačně než u běžné kulmy, tzn. od kořínků
ke konečkům. Je jednodušší pro manipulaci, a proto je pro tvorbu vln domácím prostředí ideální.

Jedinečný povrch pro dokonalou ochranu

Nová kónická kulma Philips ProCare HP8619 disponuje válcem o šířce 13 – 25 mm, jehož jemný sametový povrch Soft Touch poskytuje dokonalou kontrolu a tepelnou ochranu. Ženy tak mohou s jistotou, pohodlně a bezpečně upravovat své vlasy, a to i na těžko přístupných místech. Tato vrstva zároveň chrání před přímým kontaktem s vyhřívaným válcem prsty, uši, krk a vlasovou pokožku. To vše bez nutnosti kompromisů ke stylingu.

Dokonalý přehled a bezpečnost

S novou kónickou kulmou Philips ProCare HP8619 máte dokonalý přehled a kontrolu doslova nad každým krokem. Jedinečný indikátor upozorní pípnutím, jakmile je kulma připravena k použití. Integrovaný LCD displej umožňuje zvolit ideální dobu úpravy pro konkrétní typ vlasů. Stačí vybrat jednu ze tří možností a poté, co ovinete vlasy kolem válce, stisknout tlačítko. Jakmile se ozve pípnutí neboli signál „hotovo“, lokna je upravena. Pro větší bezpečnost nabízí HP8619 funkci automatického vypnutí po 60 minutách.

Nová kónická kulma Philips ProCare HP8619 je k dispozici na českém trhu od září 2013, její orientační maloobchodní cena 1 199 Kč.

philips

Reklama