Jarní část mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v areálu PVA EXPO PRAHA- Letňany potěšila vystavovatele i návštěvníky, a zároveň se již po třinácté stala pozvánkou na větší a ještě atraktivnější WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2012, který se koná 7. a 8.9.2012. K téměř třem stovkám vystavovatelů a značek z oborů pěstící a dekorativní kosmetiky, péče o tělo a vlasy, vybavení salonů, wellness a SPA, péče o ruce, nehty a nohy, solária, doplňky aj., kteří se na veletrh chystají, se přidá ještě řada nových firem. Další odborná kosmetická a klinická péče bude soustředěna pod logem Unie kosmetiček a do relaxačního a regeneračního programu se zapojí i jiná odborná sdružení. Návštěvnice jistě neopomenou shlédnout výstavu minerálů a drahých kamenů, ať jako příznivci Feng Shui, nebo jako obdivovatelé a budoucí majitelé těchto minerálů či šperků z nich zhotovených.

World of beauty

NOVINKY a HIGHLIGHTS PRO VYSTAVOVATELE I NÁVŠTĚVNÍKY

Novinkou je rozšíření veletrhu o další odbornou akci - v prostorách jedné z menších hal PVA EXPO pořádá náš letitý partner a nejvýznamnější a největší sdružení kosmetiček a vizážistů v ČR - UNIE KOSMETIČEK - svůj odbornýFESTIVAL OF BEAUTY 2012, který je doplněný velkou řadou odborných vystavovatelů a přednášejících a jistě bude motivující pro nové návštěvníky z řad profesionálů, kteří na podzim přibydou. Stejně tak tu kliniky nabídnou zájemcům odbornou anti-aging péči včetně plastické chirurgie.

World of beauty

Doporučujeme návštěvu současně probíhajícího veletrhu MINERÁLY A DRAHÉ KAMENY (pořádá společnost PROGRESS PARTNERS), kde se prezentují v různých formách - jako doplňky k oděvům či do bytu (feng-shui) či např. jako možnost investic. Další možnosti investování a nákupů nabízejí v PVA souběžné veletrhy Investor a Sběratel.

World of beauty

Nejnavštěvovanějšími pořady hlavního podia jsou tradičně vrcholné oborové soutěže a přehlídky vizážistických a módních trendů předních osobností a značek.

World of beauty

Podzimní část veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA doprovází Česká mistrovská soutěž v make-upu (představí Šarm tanečního parketu) a Mistrovství ČR a Mezinárodní mistrovství v Nail designu s postupem na prestižní soutěž v Düsseldorfu 2013, největší soutěž napříč kadeřnickým světem „life“ na podiu INPSIRACE 2013 o stotisíc korun českých, soutěž v péči o nohy, juniorské soutěže v designu, soutěž produktů BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD. Kdo chce být „in“ nenechá si ujít trendy značek Estée Lauder (by Pavel Bauer), Artdeco, Arabesque nebo např. „stage air make-up, moderní prodlužování vlasů nebo řas či naopak depilační programy. Jednotlivá představení prolínají značkové módní přehlídky.World of beauty

Milovníci příjemných chvil, harmonie a odpočinku jistě potěší špičkové ukázky relaxačních a aromaterapeutických programů - relaxační a regenerační masáže, aromaterapeutické receptury pro léčbu a regeneraci, výživové poradenství, detoxikační programy a řada poznatků z alternativní péče o zdraví.

 

Stále žádanější je nabídka studijních a rekvalifikačních programů z mnoha rozličných oborů zkrášlování a pěstění těla i duše.

Více na www.worldofbeauty.cz a na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh

Reklama