Bulvár

Wohnout vydává nový hudební produkt

Skupina Wohnout přináší na trh nový hudební výrobek. Album „Našim klientům“ s netradičním obalem vyjde 13. 6. Kapela navíc pro příznivce chystá vlastní noviny.

Wohnout

„Zaměstnanci naší firmy zvýšili v poslední době produktivitu práce a výsledkem toho je patnáct písní na nové desce. Novinka je určena výhradně našim klientům, kteří dostanou v balíčku kromě originálních refrénů i party nazpívané našimi kolegy z konkurenčních firem, jako Vaškem Bláhou z Divokýho Billa, Márdim z Vypsaný Fixy, či Tomášem Hajíčkem z Krucipüsku,“ tvrdí Matěj Homola, člen firmy Wohnout.

Netradiční je i duet se zpěvačkou Andreou Plíškovou, či spolupráce se smyčcovým sextetem Hněddé smyčce. Kapela nové album představí naživo několika písněmi v letním playlistu, na křest alba ve velkém stylu si „klienti“ počkají do listopadu.

Wohnout

Skupina připravuje i vydání vlastních novin, které jsou redakčně zcela v režii členů kapely a jejich přátel. K dostání budou zdarma na každém festivalu, kde Wohnouti vystupují, nebo k objednání na webu kapely.

   
16.06.2011 - Kultura - autor: (red)

Komentáře:

  1. avatar
    [1] átéčko [*]

    Tak to si koupím, mám je ráda.Sml67

    superkarma: 0 16.06.2011, 08:55:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme