Novinky

Wohnout slaví 10 miliónů zhlédnutí na youtube.com

Před třemi roky skupina Wohnout představila klip k písni Svaz českých bohémů. Tento týden videoklip překonal magickou hranici 10 miliónů zhlédnutí na videokanálu Youtube.  Wohnouti se tak zařadili mezi hrstku českých a slovenských interpretů, kteří se mohou pyšnit tímto mimořádným úspěchem.

wohnouti

Největší hit kapely zrežíroval David Chvátal, který napsal i scénář. Natáčení proběhlo u Vyžlovského rybníka, tedy v domácím prostředí kapely. Vše bylo pojato jako jeden velký mejdan a sraz nejlepších kamarád. V klipu si tak zahráli i členové spřátelených kapel jako Vašek Bláha z Divokýho Billa, Andrea Plíšková z Gang Ala Basta nebo Petra Borovanová alis „ Borůvka“ z Le Pneumatiq.

V klipu nám hrají blízcí kamarádi a my jim děkujeme, že se tak zodpovědně vžili do role. Z natáčení se stal mejdan, což se dalo očekávat, přeci jen je to píseň o bohémech,“ říká Matěj Homola, předseda Svazu českých bohémů.

Wohnouti aktuálně finišují sezónu letních festivalů, na podzim plánují dvojkoncerty s Vypsanou Fixou. Příští rok kapela oslaví 20 let existence, které řádně oslaví dvěma výročními tour.

   
04.09.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

  1. avatar
    [1] RenataMor [*]

    Sml67

    superkarma: 0 04.09.2015, 12:06:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme