Irská, skotská, bourbon, single malt, smoked nebo highland  - druhů whisky je několik a orientovat se v nabídce, to chce zkušenost.

Ve dnech 20. a 21. září se v Praze na Novoměstské radnici uskuteční první ročník festivalu Whisky Live Prague. V nabídce festivalu je více než 170 značek kvalitní whisky z celého světa.

Whisky Live Prague

Na dvoudenní akci věnované whisky se sejdou zástupci renomovaných značek, aby nejen milovníkům whisky, ale i zájemcům z řad široké veřejnosti přiblížili tajemství popularity tohoto zlatavého nápoje a pomohli jim lépe se orientovat v nabídce.

Návštěvníci se mohou těšit na profesionální degustace, semináře, vybrané delikatesy a příjemnou společnost znalců whisky. V rámci tzv. Masterclasses budou mít zájemci příležitost dozvědět se víc o výrobě, chutích a vůních konkrétní značky. Získají jasnou představu o tom, jak se whisky liší dle stáří. Seznam a rezervace Masterclasses je k dispozici na stránkách festivalu.

Whisky Live Prague

O hudební doprovod celé akce se postarají studenti English College v Praze. Atmosféru místa podtrhnou obrazy a fotografie vybraných umělců.

Vstupenky na akci jsou k dostání v síti Ticketstream www.ticketstream.cz. Cena vstupenky je 780,- Kč a umožňuje vstup do místa festivalu na čtyři hodiny. V ceně je 5 dramů neboli ochutnávek, doutník a vlastní sklenička na whisky Glencairn. Další ochutnávky budou na místě zdarma nebo ke koupi za 30,- Kč/dram.

Whisky Live Prague

Více informací o Whisky Live Prague, včetně programu a vstupného, najdete na stránkách http://www.whiskyliveprague.cz/

Reklama