Whirlpool neustále reaguje na potřeby domácností a přizpůsobuje se jim, aby oslavil krásu kuchyně nejmodernějšími inovacemi a optimálním výkonem. Proto také nyní uvádí na trh úvodní kolekci vestavných spotřebičů nové designové řady CUBE.

Celou řadou spotřebičů CUBE prolínají společné prvky provedení i technologie. V designu je to elegantní kombinace chladné oceli a jemného skla, kterým dominuje ovládací panel s černobílým displejem. Inteligentní technologie jsou stejně jako u všech výrobků Whirlpool základním prvkem funkčnosti a samozřejmostí je 6. smysl, jehož senzory nekompromisně dohlížejí na správné fungování spotřebičů a na dosažení požadovaných výsledků. U jednotlivých produktových skupin nechybějí ani další chytré funkce, šetřící energie i čas.

Kolekce designové novinky CUBE letos uvede v předpremiéře na český trh pečicí trouby, mikrovlnné trouby, odsavače par a indukční desku a bude k dostání za příjemné zaváděcí ceny u vybraných partnerů - prodejců kuchyní. V příštím roce se potom rodina CUBE přestaví v úplném rozsahu a nabídne širokou paletu kuchyňských spotřebičů.

Dokonalé vaření je jednodušší, než se zdá

Vestavné trouby

Whirlpool představuje designovou řadu vestavných trub Cube. Zaujmou dokonalou harmonií chladné oceli s čistotou skla a nejmodernějšími technologiemi. Dominantním prvkem je osmicentimetrový ovládací panel s dotykovým ovládáním a bezdotekovou povrchovou úpravou. Zákazník si může podle svého přání vybrat mezi zapuštěnou a externí rukojetí. V programovém vybavení trouby je nadefinováno 30 receptů, díky nimž snadno uvaříte ty nejoblíbenější pokrmy. Ovládací displej JET MENU komunikuje pomocí jednoduchých symbolů a zpráv, díky nimž budete mít dokonalou kontrolu nad celým vařením. Technologie 6. smysl nevyžaduje předehřívání trouby a nový výkonný konvenční systém přináší úsporu 26 % času a 20 % energie. Vnitřní teplota je neustále monitorována a vnitřní objem 67 litrů umožňuje připravovat až tři jídla současně, aniž by se jednotlivé chuti a vůně smísily. Každé jídlo bude vždy připraveno přesně tak, jak si kuchař představoval. Zapomeňte na starosti s čištěním, trouba si sama zvolí, kdy je potřeba použít pyrolytické čištění. Po jeho aktivaci spotřebič spustí samočisticí systém a za použití velmi vysoké teploty spálí všechny nečistoty. Zbytkový popel stačí po vychladnutí odstranit houbičkou.

  • AKZM 655 IX

whirpoolNovinka AKZM 655 IX v designu Cube Fusion je nerezová trouba se zapuštěnou rukojetí a trojitým zrcadlovým sklem dvířek, ovládaná pomocí zamačkávacích tlačítek. Samozřejmostí je bezotisková úprava dvířek, která zabrání nevzhledným otiskům a šmouhám na dvířkách trouby. Troubu je možné nastavovat za pomoci ovládacího panelu s elegantním černobílým displejem.
Technologie trouby nabízí přehledný JET MENU displej, inteligentní technologii 6. smysl a dětskou pojistku. V menu nalezne zákazník 30 přednastavených receptů pro dokonalé vaření. Trouba splňuje všechny podmínky energetické třídy A. Doporučená akční cena je 18 990 Kč.

  • AKZM 656 IX

Nerezová novinka Cube Fusion AKZM 656 IX je elegantní trouba v kombinaci skla a oceli. Zajímavý design dokresluje zapuštěná rukojeť, 8 cm vysoký dotykový ovládací panel a zrcadlové sklo dvířek, jejichž povrch chránění speciální úprava proti otiskům prstů.
Trouba je vybavena JET MENU displejem, komunikujícím pomocí krátkých zpráv. Technologie 6. smysl zaručuje perfektní přípravu všech jídel díky neustálé kontrole optimálních podmínek uvnitř trouby. Zákazník může vybírat mezi 30 přednastavenými recepty klasických pokrmů, které práci výrazně zjednoduší. Objem 67 litrů umožňuje pečení na pěti různých úrovních, současně lze péct na třech z nich. Doporučená akční cena je 19 990 Kč.

  • AKZM 657 IX

AKZM 657 IX z řady Cube je zcela novým typem vestavné trouby v nerezovém provedení, jemuž dominuje výrazný ovládací panel a displej v nadčasovém černobílém provedení. Design dokreslují zamačkávací knoflíky, usnadňující ovládání trouby. Díky speciální úpravě není třeba obávat se nepěkných otisků prstů na povrchu trouby. Tato trouba je vybavena externí rukojetí, která podtrhuje elegantní vzhled. Spotřebič je vybaven technologií 6. smysl zaručující dokonalou přípravu pokrmů díky senzorům, sledujícím průběh úpravy jídla. Samočisticí systém pyrolytické trouby trvale zajistí dokonalý vzhled trouby díky schopnosti spálit při vysoké teplotě všechny nečistoty. Doporučená akční cena je 19 990 Kč.

Mikrovlnné trouby

Mikrovlnné trouby Cube kopírují vzhled pečících trub a nabízejí ideální propojení těchto spotřebičů. Nabídce dominuje mikrovlnná trouba s 8 cm vysokým ovládacím panelem a černobílým displejem stejným, jaké mají pečící trouby Cube Fusion. Dotykové ovládání se zapuštěnou rukojetí je zajímavým prvkem inovativního designu. Díky bezdotykové povrchové úpravě budou šmouhy a otisky prstů patřit minulosti.
Programové vybavení nabízí 30 receptů pro pohodlné vaření. Společně s technologií 6. smysl zaručují optimální úpravu potravin. S troubou budete komunikovat prostřednictvím JET MENU, v němž se zobrazují krátké zprávy a srozumitelné symboly. Na výběr je řada šikovných funkcí - vaření v páře, Crisp (zapékací program) či klasický mikrovlnný ohřev, dále pak horký vzduch či gril.

  • AMW 848 IX

whirpoolNerezová mikrovlnná trouba s dotykovým ovládáním a zapuštěnou rukojetí je prvním zástupcem mikrovlnek Cube Fusion, které se představují české veřejnosti. Ocelo-skleněný design s dominantním ovládacím panelem má ambice stát se nepostradatelným v každé moderní kuchyni.

Programy Crisp (zapékací funkce), horký vzduch, gril či Steam (vaření v páře) a většina funkcí inteligentních senzorů technologie 6. smysl jsou využívány pro dosažení dokonalých výsledků. Spotřebič je vybaven přehledným JET MENU s přednastavenými recepty a dětskou pojistkou pro větší bezpečnost. Mikrovlnka je bohatě vybavena příslušenstvím - mřížka, plech, Crisp talíř, Crisp držák, parní nádobka a otočný talíř a víko. Doporučená akční cena je 24 990 Kč.

  • AMW 834 IX

whirpoolMikrovlnná trouba v designu Cube Fusion je vybavena inteligentní technologií 6. smysl, přehledným JET MENU displejem s přednastavenými recepty a mnoha dalšími chytrými programy, například Steam (vaření v páře), Gril či Crisp (zapékání). Design podtrhují výrazné ovládací prvky. Nerezový povrch zůstává neustále dokonale lesklý díky bezotiskové úpravě. Doporučená akční cena je 19 990 Kč.

Útulné prostředí a čerstvý vzduch ve vaší kuchyni

Odsavače par a pachů Whirlpool Cube Fusion na první pohled zaujmou svým designem, který je dokonale sladěn s kolekcí pečících a mikrovlnných trub. Příjemný vzhled umocňuje ovládací panel s elegantním displejem. Pomocí technologie 6. smysl nové odsavače par Whirlpool automaticky odsávají nepříjemné pachy v závislosti na tom, kolik páry při vaření vzniká. A pokud se zrovna nevaří, čistí vzduch a pomáhají změnit kuchyni v příjemný prostor pro zábavu a relaxaci.

  • AKR 861 IX

whirpoolNovinka AKR 861 IX je komínový odsavač s dotykovým ovládáním v designu Cube Fusion. Tento spotřebič je primárně určen pro odsávání pachů vznikajících při vaření, rovněž ho oceníte jako dokonalý zdroj čistého vzduchu v prostoru. Funguje na principu obvodového odsávání, tzv. PERIMETRU, kdy je pára odváděna po obvodu spodní části odsavače. Při styku s panelem se roztříští, rozprostře se po celém obvodu odsavače a následně je odsávána. Spotřebič se dodává v šířce 60 cm a je vybaven 2 halogenovými žárovkami. Doporučená akční cena činí 23 990 Kč.

  • AKR 891 IX

whirpoolOdsavač par AKR 891 s šířkou 90 cm je další novinkou s designem Cube Fusion. Komínový odsavač s dotykovým ovládáním zaručuje odstranění všech pachů, vznikajících při vaření i při dalších činnostech v kuchyni. Využívá obvodového odsávání, tzv. PERIMETRU, kdy je pára a případné nežádoucí pachy odsávána po celém obvodu spotřebiče. Samozřejmostí je vybavení inteligentní technologií 6. smysl, která zaručí dokonale čistý vzduch. Doporučená akční cena je 25 990 Kč.

  • AKR 550 IM

whirpoolZnaky inovativního designu Cube nese i nástěnný odsavač AKR 550 IM s šířkou 55 cm. Díky systému odsávání po celém obvodu spotřebiče dokonale zbaví kuchyňský prostor všech nepříjemných pachů. Dodává se v nerezovém provedení za doporučenou akční cenu 29 990 Kč.

Bezpečné a pohodlné vaření je prioritou

Také varné desky Whirlpool jsou charakterizovány hlavními designovými a funkčními prvky celé designové řady Cube Fusion. Jejich podobu určuje harmonie použitých materiálu - černého skla a oceli. Stejně jako všechny spotřebiče Whirlpool jsou i varné desky vybaveny funkcemi pro jednoduché ovládání a pohodlné vaření. Neodmyslitelná je technologie 6. smysl, která přináší styl i pohodu.

  • ACM 754 BA

Indukční sklokeramická varná deska bez rámečku a se zkosenými hranami má šířku 77 cm. Pohodlné vaření zajišťují 4 indukční plotny s možností dvouplotýnkové flexibilní zóny, která umožňuje vaření v hrnci větších rozměrů či oválného tvaru na dvou plotnách současně. Novinkou je možnost dotykového nastavení výkonu posunem prstu po stupnici, tzv. Slider. Indukční desky společně s technologií 6. smysl šetří energii a čas a znamenají také větší bezpečí. Doporučená akční cena je 22 990 Kč.

Reklama