Chcete si nadělit k Vánocům rekonstrukci kuchyně, nebo aspoň vyměnit nějaký ten starý spotřebič za nový? Pokud pořád ještě vybíráte a rozhodujete se, pokusíme se vám to ulehčit.

Mrkněte třeba na novou kolekci značky Whirlpool. Kolekce designové novinky CUBE letos uvede v předpremiéře na český trh pečící trouby, mikrovlnné trouby, odsavače par a indukční desku a bude k dostání za příjemné zaváděcí ceny u vybraných partnerů - prodejců kuchyní. V příštím roce se potom rodina CUBE přestaví v úplném rozsahu a nabídne širokou paletu kuchyňských spotřebičů.

Celou řadou spotřebičů CUBE prolínají společné prvky provedení i technologie. V designu je to elegantní kombinace chladné oceli a jemného skla, kterým dominuje ovládací panel s černobílým displejem. CUBE slibuje Inteligentní technologie, 6. smysl, jehož sensory nekompromisně dohlížejí na správné fungování spotřebičů a na dosažení požadovaných výsledků. U jednotlivých produktových skupin nechybějí ani další chytré funkce, šetřící energie i čas.

Na ukázku jsme vám vybrali dva zástupce řady CUBE, kteří by se vám mohli v kuchyni hodit.

  • Vestavná trouba AKZM 655 IX

whirpoolNovinka AKZM 655 IX v designu Cube Fusion je nerezová trouba se zapuštěnou rukojetí a trojitým zrcadlovým sklem dvířek, ovládaná pomocí zamačkávacích tlačítek. Samozřejmostí je bezotisková úprava dvířek, která zabrání nevzhledným otiskům a šmouhám na dvířkách trouby. Troubu je možné nastavovat za pomoci ovládacího panelu s elegantním černobílým displejem.

Technologie trouby nabízí přehledný JET MENU displej, inteligentní technologii 6. smysl a dětskou pojistku. V menu nalezne zákazník 30 přednastavených receptů pro dokonalé vaření. Trouba splňuje všechny podmínky energetické třídy A.

Doporučená akční cena je 18 990 Kč.

  • Mikrovlnná trouba AMW 848 IX

whirpoolNerezová mikrovlnná trouba s dotykovým ovládáním a zapuštěnou rukojetí je prvním zástupcem mikrovlnek Cube Fusion, které se představují české veřejnosti. Ocelo-skleněný design s dominantním ovládacím panelem má ambice stát se nepostradatelným v každé moderní kuchyni. Programy Crisp (zapékací funkce), horký vzduch, gril či Steam (vaření v páře) a většina funkcí inteligentních senzorů technologie 6. smysl jsou využívány pro dosažení dokonalých výsledků. Spotřebič je vybaven přehledným JET MENU s přednastavenými recepty a dětskou pojistkou pro větší bezpečnost. Mikrovlnka je bohatě vybavena příslušenstvím - mřížka, plech, Crisp talíř, Crisp držák, parní nádobka a otočný talíř a víko.

Doporučená akční cena je 24 990 Kč.

 

 

 

 

Reklama