Řada vestavných spotřebičů Whirlpool Cube se rozrostla o další modely a zformovala tři linie designových a technologicky vyspělých domácích spotřebičů. Své favority si v sortimentu Cube najde každý, od milovníka moderního designu, skla a kovu přes vyznavače klasičtějších linií až po konzervativního uživatele. Spokojeni budou také příznivci vyspělých technologií, kteří se na své spotřebiče chtějí 100 % spolehnout.

Jaké jsou naše tipy na vestavné mikrovlnné trouby?

  • AMW 848

trouba

Vestavná mikrovlnná trouba AMW 848 IX oslní elegantním designem zrcadlových dvířek a displeje s praktickou bezotiskovou úpravou. Pečení je možné na třech úrovních, s fukcemi gril, vaření v páře či zapékání Crisp. Pomocí elekronického ovládání je také možné zvolit přednastavené recepty pomocí Jet menu. Trouba je vybavena inteligentní senssorovou technologií 6. smysl a dodávána s nadstandarním vybavením - grilovací mřížkou, plechem na pečení, pařákem a talířem Crisp.

  • AMW 735 IX

trouba

Vestavná mikrovlnná trouba v designu Cube Ambient s novými rozměry 385 x 595 x 468 v x š x h (mm) je ideální pro kombinaci s pečící troubu pro umístění nad sebe, do tzv. komína. Trouba se ovládá knoflíky a má externí rukojeť. Mimo mikrovlnného ohřevu je možné využití grilu.

Více na www.whirlpool.cz

lupa

 

Reklama