Zdraví

Wellnes a fitness kluby Holmes Place


Hledáte místo, kde byste mohli posilovat své tělo, relaxovat a načerpat nové síly? Nebaví vás lítat z místa na místo a chcete si čas, který jste si vyhradili v nabitém programu na cvičení a relaxaci, pořádně užít? Pokud jste při svém pátrání ještě nenarazili na pražské kluby známé mezinárodní sítě Holmes Place, nechte se inspirovat právě teď..

 

Kluby jsou v Praze celkem čtyři. Klub Holmes Place Premium v OC Nový Smíchov je z celé sítě nejluxusnější. Ostatní pražské kluby nesou název Energy (Energy klub Smíchov, Energy klub Černý most a nově otevřený, nejmodernější Enegy klub Karlín) a jsou vhodné hlavně pro mladší, aktivní, sportovní a energické lidi.

 

Portfolio nabízených služeb všech klubů Holmes Place je velmi široké a odpovídá světovému standardu. Nelze je vnímat jako obyčejné posilovny nebo pouze wellnes kluby. V dnešní uspěchané době budete až překvapeni, jak klidně a pomalu zde ubíhá čas. Každý klub má skvěle vybavenou posilovnu a prostornou cardio zónu. Kromě toho se všechny kluby pyšní velkou nabídkou studiových hodin aerobiku, posilování nebo různých lekcí tance, jógy apod. Každý tu najde to, co mu bude osobně vyhovovat. Po cvičení můžete v klidu relaxovat ve Spa zóně. V každém klubu je Spa sekce vybavena vířivkou, saunou a párou. V Energy klubech můžete navíc využít i bazén. Pokud si nedokážete představit relaxaci bez masáže, není problém! I nabídka masáží je široká – od nejběžnější sportovní masáže až po speciální masáž lávovými kameny nebo Shiatsu.

 

 

Pokud máte děti a myslíte si, že s nimi do fitka nemůžete, omyl! Energy klub Černý most a Smíchov jsou zaměřeny i na rodiny s dětmi! Příkladem mohou být dětské kurzy plavání, které se těší velké oblibě. 

 

Více o nabídce jednotlivých klubů najdete na www.holmesplace.cz

 

 

Aktuální nabídka - Valentýn v Holmes Place

 

Wellness kluby Holmes Place připravily pro zamilované speciální nabídku pro páry i jednotlivce. Udělejte si krásného Valentýna a kupte si balíček, který Vám dodá energii. Balíček pro dvojici se skládá z měsíčního členství pro dva, společné masáže, privátního klubu s vířivkou a saunou jen pro pár a valentýnského překvapení.

 

 

Pokud jste na Valentýna zůstali sami, nemusíte truchlit! I pro Vás je v klubech Holmes Place připraven balíček plný energie. Měsíční členství s volným přístupem do posilovny, kardio zóny, na studiové hodiny, do bazénu i relaxace Vás zbaví nadbytečných kil i špatné nálady. Po masáži a návštěvě solária budete jako vyměnění.

 

 

Info o cenách balíčků ve všech klubech Holmes Place:

 

Černý Most, Chlumecká 8, Praha 9, 281 916 221

Karlín, Křižíkova 44, Praha 8, 222 331 111

Smíchov, Nádražní 32, Praha 5, 221 420 800

Anděl, OC Nový Smíchov, Plzeňská 8, Praha 5, 257 313 830

 

Typy balíčků:

 

Only for you:


1měsíc členství

60 min masáž

PT training

15 min solárium

2 guest pass

 

Be together


2x měsíční členství Premium/2x předplacená karta na 500 Kč Energy

2x 30min masáž

60 min privat club

1x sekt

   
28.01.2009 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] besiktas [*]

  Tak tu vířivku bych si nechala líbit. Hrozně závidím mému kamarádovi, který si jednu pořídil domů. Chodila bych k němu často na návštěvu, ale bohužel bydlí daleko Sml15.

  superkarma: 0 26.06.2012, 21:33:00
 2. avatar
  [7] Meander [*]

  Hu, pro mě to je zhruba totéž, jako zaplatit si sama na sebe nájemného vraha

  superkarma: 0 28.01.2009, 14:23:05
 3. avatar
  [4] Ch.Z. Kochanská [*]

  Je to daleko a drahý.

  superkarma: 0 28.01.2009, 12:49:34
 4. avatar
  [2] lightblue [*]

  Solei: tak nějak

  superkarma: 0 28.01.2009, 09:42:40
 5. avatar
  [1] Solei [*]

  což o to, chodila bych, ale vstupenky sem bych musela vyhrát v soutěži, kupovat si je tak tam nechám výplatu a umřu hladem a zimou

  superkarma: 0 28.01.2009, 08:37:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme