Bulvár

WC story


Před pár lety jsme šli s tátou a bratrem na večeři do jedné restaurace. Obsluhoval tam moc pěkný a sympatický číšník, tak jsem mu občas nějaký ten úsměv vrátila - zkrátka trochu jsem se snažila s ním flirtovat, no byla jsem ještě puberťačka a doufala, že z toho třeba něco bude. Po nějaké době jsem si odskočila na toaletu. Když jsem však chtěla z toalety odejít, západka, na kterou byly dveře zamčené, ne a ne povolit.

Zkoušela jsem to několik minut a stále nic. Jiná možnost úniku než přes dveře nebyla a mně začínalo docházet, že se odtamtud asi sama nedostanu. Chvíli jsem čekala, že třeba někdo přijde a vysvobodí mě, ale když jsem si uvědomila, že kromě mě je v restauraci už jen jedna další žena, došlo mi, že bych mohla čekat docela dlouho. Přestože netrpím klaustrofobií, setrvávat v oné místnosti se mi opravdu nechtělo, a tak jsem začala do dvěří bušit pěstmi a volat někoho na pomoc. Za chvíli opravdu někdo vešel, dveře se otevřely a já koukala na svého zachránce - byl to ten číšník. Nesnažila jsem se ten trapas zhoršovat nějakým vysvětlováním, prostě jsem poděkovala a šla ke stolu.

Když jsem se od táty dozvěděla, že pro číšníka šel on, protože mu bylo divné, že tak dlouho nejdu, málem mě omývali, když jsem si tu scénku představila. A korunu tomu všemu nasadil ten číšník, který se za chvíli objevil u našeho stolu a místo obligátního: „Dáte si ještě něco?" se s pohledem upřeným na mě zeptal: Budete mě ještě potřebovat?" Já tam seděla s pohledem zavrtaným do země a v duchu jsem ho posílala ke všem čertům. Z flirtu pochopitelně nic nebylo a v té restauraci už mě nikdy nikdo neuvidí.

balet. dancer


Milá balet. dancer,
to byl opravdu roztomilý trapas. Ani se vám nedivím, že jste tam už nezašla. Pro slušnou dívku to opravdu není nejlepší místo na flirt.

   
23.11.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Věrulinka [*]

  gerda:máme stejné myšlenky,také mě to napadlo

  superkarma: 0 23.11.2006, 14:52:11
 2. avatar
  [5] gerda [*]

  jen jestli se tam ten číšník nepřiplížil a nezamkl ji tam on sám, aby ji posléze hrdě vysvobozoval. A ona nepochopila...

  superkarma: 0 23.11.2006, 14:20:10
 3. avatar
  [4] Florencie [*]

  Kelly: napadlo mě přesně to samý

  superkarma: 0 23.11.2006, 14:17:12
 4. avatar
  [3] Kelly [*]

  Ó škoda ... osud Ti nahrál možnost se s ním blíž seznámit a Ty ji takhle zahodíš

  superkarma: 0 23.11.2006, 14:15:39
 5. [2] Pianistka [*]

  Dana je dnes vtipnější než ty příspěvky

  superkarma: 0 23.11.2006, 13:59:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme