Ústní sprchy jsou velice efektivní přístroje pro péči o chrup v problematických místech.
Pulsující proud vody s regulovatelným tlakem pronikne s dokonalou šetrností tam, kam se běžnými prostředky dostaneme jen s problémy nebo vůbec. Tradiční a profesionální značka Waterpik od června rozšířila svou nabídku o speciální model vyvinutý na cesty a do malých koupelen.

water

Irigátor tryská pod tlakem tenký paprsek vody a cíleně proplachuje mezizubní prostory a odstraňuje plak. Proud tekutiny má rovněž blahodárné účinky na dásně, které masíruje, zpevňuje a zlepšuje jejich kondici.
Proud tekutiny čistí zuby 5x efektivněji než běžný kartáček.*

Waterpik Waterflosser Traveler je jednoduchý na použití, nenáročný na prostor, vhodný na cestování a do malé koupelny.

Nádržka má kapacitu na 60 sekund provozu (450 ml) a zároveň slouží jako víko pro uskladnění přístroje. Celý přístroj včetně trysek je možné složit a uschovat do tmavomodrého cestovního pouzdra o rozměrech 13x10x10,9 cm.

water

Součástí balení irigátoru jsou čtyři trysky. Klasická tryska, která je vhodná ke každodennímu použití, tryska Plaque seeker se třemi svazky vláken umožňujících důkladně čištění jako jednosvazkový kartáček, ortodontická tryska k použití při čištění fixních ortodontických rovnátek a tryska na jazyk, která odstraňuje povlak z povrchu jazyka

Irigátor je vybaven třístupňovou regulací tlaku vody a je tedy možné přizpůsobit sílu paprsku individuálním potřebám uživatele.
Irigátor může používat i více členů rodiny, stačí vyměnit čistící trysku.

Doporučená maloobchodní cena irigátoru je 2450 Kč s DPH.

Waterpik Waterflosser Traveler si můžete zakoupit v prodejnách PROFIMED nebo na stránkách www.profimed.cz

 

 

 

 

 

Reklama