Hledáte v létě lehkou svačinku? Výrobek Wasa Sandwich je praktickou a zdravou svačinou vhodnou na výlet nebo do práce. Neobsahuje konzervanty a jeho výhodou je, že se nemusí skladovat v ledničce. Praktické je i malé balení, které obsahuje dva sendviče, a vejde se i do kabelky. Wasa Sandwich se prodává ve dvou variantách: smetanový sýr a sýr s rajčaty a bazalkou. K dostání je v široké síti hypermarketů, supermarketů a DM drogeriích. Doporučená maloobchodní cena je 24,90 Kč.

Wasa

Wasa Sandwich je praktický, protože jde o zdravou, a navíc již kompletně připravenou svačinu. Výrobek obsahuje 8–10 % vlákniny a jeho trvanlivost je 10 měsíců. Pokud k němu přidáte ovoce nebo zeleninu, získáte ideální svačinu, která se hodí nejen na výlet, do práce, ale i dětem do školy. Wasa Sandwich může přijít vhod i teenagerům, kteří se stydí za svačinu od maminky, nebo jsou líní si ji sami připravit.

Vláknina ve výrobcích Wasa

Jeden plátek chleba Wasa obsahuje 1,5–2,5 g vlákniny. Výrobky Wasa jsou dobře stravitelné, mají nízkou energetickou hodnotu a lze je proto každodenně zařadit do jídelníčku dětí i dospělých jako součást snídaně, večeře nebo jako zdravou svačinku. Praktickou výhodou výrobků Wasa je jejich trvanlivost (10 měsíců), takže mohou být kdykoli po ruce a lze se jimi předzásobit např. na chalupě.

Wasa

Důvodem, proč máme v současné době málo vlákniny v jídelníčku, je nízká konzumace zeleniny, ovoce, luštěnin, ale i celozrnných potravin jako jsou těstoviny, rýže a samozřejmě celozrnné pečivo. Nutriční specialistka Pavlína Zdeňková Kroužková uvádí: „Křehké chleby Wasa představují díky použité celozrnné mouce ideální alternativu k čerstvému celozrnnému pečivu, jehož nabídka v obchodech není vždy dostatečná“.

Produkty Wasa na českém trhu, doporučené maloobchodní ceny:

  • Wasa Original, Wasa Delikatess, Wasa Sesam, Wasa Break: 44,90 Kč
  • Wasa Fibre, Wasa Sport,  Wasa Delikatess sesam: 49,90 Kč
  • Wasa Sandwich smetanový sýr, Wasa Sandwich sýr s rajčaty a bazalkou: 24,90 Kč
Reklama