Magie

Wargana: Věštíme on-line, nemusíte nikam chodit

Tak to vidíte, dnes, ve 21.století, se i čarodějnice přizpůsobují trendům. Proč nevyužít možností, které se nabízí? Podle slov jedné z „on-line věštkyň“ zůstává výsledek stejný. Jen na ni koukáte přes webovou kameru…

Nejsem k tomu právě důvěřivá, stále mám pocit, že není nad osobní kontakt, ale proč se něco nepřiučit? Navíc Warganu – Ziembu znám poměrně dlouho a osobně a o jejích schopnostech jsem se přesvědčila. Vykládáme si občas vzájemně.

Když mi prvně říkala o „Věštírně Květy Fialové“, která nabízí služby věštců nejrůznějších oborů „na dálku“, pojala jsem nedůvěru.

Nicméně, když já vykládám osobě, kterou znám, také už mi stačí jen na telefonu.

Trochu méně spolehlivé to mám, když jsem osobu nikdy neviděla, a tak se na ni nemohu úplně napojit.

No, ale co když je webkamera dobrý a postačující kanál?

Pro věštírnu Květy Fialové pracují lidé z nejrůznějších oblastí esoteriky. Nakonec se můžete podívat, jejich nabídka visí i na našem magazínu.

Já jsem si pro rozhovor a otázky, které by vás snad mohly zajímat, vybrala logicky člověka, kterému věřím a kterého znám. Tedy Ziembu.

Ve věštírně pod přezdívkou Wargana.

Ptám se za vás

nKdy, a jak jsi v sobě objevila schopnosti, které máš?
Už jako malé dítě jsem vídala zvláštní věci a myslela jsem si, že ten svět funguje trochu jinak, než jak mi bylo vštěpováno. (Jsem ještě totalitní dítě, i když jen lehce.) Protože se však tento dar u nás v rodině dědí, nebyla to pro nikoho zvláštnost - tedy ani pro mě ne. To začalo až tak okolo puberty. Okolí mě přesvědčilo, že mám tzv. nenormální schopnosti. Začala jsem studovat, co se dalo, od každého něco. V tu dobu však nebylo moc věrohodných materiálů a studium všeho okolo magie bylo tedy spíš samostudium. Ale o to bylo asi kvalitnější. Na plno věcí jsme totiž měla možnost nahlédnout i z druhé strany a taky sem dostala párkrát takovou lekci ze shora, abych pochopila, jak se to opravdu dělat nemá. V součastné době vykládám karty, čtu z ruky a praktikuji eklektickou wiccu.

Myslíš, že jsou dány prakticky každé ženě?
Myslím, že by si lidé měli uvědomit svoje přírodní kořeny a že magie a různé formy náboženství vznikaly po staletí a vyvíjely se v podstatě stejně jako člověk sám. Pro naše prapředky byla magie absolutně přirozená věc. Až s přetechnizovaností lidstva a různými politickými a náboženskými vlivy se postupně toto spojení člověka s magií vytratilo. Takže nejenom, že tyto dary jsou dány každé ženě, ale myslím, že všem lidem. Jen ženy jsou o trošku vnímavější a citlivější než muži. Zároveň si myslím a věřím tomu, že se každý může naučit v sobě tyto schopnosti probudit a pracovat s nimi a začlenit magii do svého života. Žít s ní a používat ji každodenně v praxi. Samozřejmě, že je nutný vrozený talent. Je to jako s jakýmkoliv jiným oborem. Někdo se prostě narodí a ve 3 letech zkomponuje sonet a někdo neumí vůbec nic, ale pokud se bude učit a věnovat se pravidelně hudbě, naučí se třeba alespoň noty. V součastné době vedeme s kolegyní Noor čarodějnickou školu. Tam učíme klienty, jak v sobě probudit tyto schopnosti a jak je správně využít.

S jakými pomocníky pracuješ?
Mám svého osobního draka a jednu hodnou duši a také svého anděla. Pro klienty pracuji s tarotovými kartami, s cikánskými vykládacími kartami a vykládám z run a čtu z ruky. Poradím s kouzly a rituály a dělám amulety.

Co jsi schopná člověku říct, a co naopak nikoli?
No to je velice ošemetná záležitost. Záleží na člověku. Každá dobrá kartářka musí umět přesně odhadnout, co může klientovi říct, jak mu to říct, a kdy naopak neříkat nic. Určitě sama znáš to, že Ti někdo odejde a ty prostě víš, že v kartách nebylo nic pozitivního, ale nemohla jsi to prostě tomu člověku říct, protože by to vůbec neunesl. Snažím se tedy nelhat pod heslem milosrdná lež není lež, ale snažím se tu situaci rozebrat natolik, abych našla nejpozitivnější cestu. Spíš je pak horší problém ten, co vlastně lidé chtějí slyšet. Klient musí počítat s tím, že se dozví pravdu. A ta se obvykle špatně poslouchá.

Každá čarodějka má vlastní etiku, jaká je Tvoje?
Dodržuji v podstatě 13 wiccanských pravidel, ale hlavně asi nejvíc důležité je - nemstít se, nemanipulovat, neškodit sobě ani jiným, nechtít nesplnitelné cíle, ale jít na vše postupně, nehrotit a nechtít vše hned. Všechno má svůj čas. A vše, co posílám do ve smíru, každou myšlenku a přání, si snažím dobře rozmyslet. Hlavní pravidlo zní: všechno se jednou vrátí.

Od kdy pracuješ pro Věštírnu Květy Fialové?
Ve věštírně jsem skoro nováček, jsem tam jen pár měsíců, ale s některými kolegyněmi spolupracuji již delší dobu.

Jak to tam vlastně probíhá?
Jsme k dispozici na telefonu, každý věštec má svůj profil, kde je napsáno, čím se zabývá a jak může pomoci klientovi. Máme věštce z různých oborů. Třeba Pavel je šaman, Regina, skvělá kartářka a čarodějka, Hanka – ta pracuje kromě karet také s kyvadlem, Tara – kartářka a odbornice na anděly, Noor je kartářka, ale dělá také regresní terapii a astrologii. A řadu dalších. Skoro všichni mají zároveň vlastní esoterickou praxi a svým oborem se zabývají už řadu let. Výhoda našeho společenství je jasná: Každý člověk je originál, nikdo nemůže pomoci všem, úspěch záleží i na vzájemných sympatiích. U nás si klient jednoduše může vybrat toho, kdo mu vyhovuje. Navíc jsme k dispozici na kameře, takže si nás může i prohlédnout a zjistit si, jakou máme zrovna dneska blůzku, jaké používáme karty a že jsme to opravdu my. A může volat 24 hodin denně. To všechno je výhoda vzájemné spolupráce. A navíc je to velmi zábavné! Poslední dobou pořádáme Festivaly věštění Květy Fialové, na kterých kromě věštění také přednášíme a pořádáme semináře. Byli jsme v Lysé nad Labem a teď jedeme do Českých Budějovic.

Myslíš, že to takhle na dálku funguje?
Myslím, že naši věštci jsou natolik renomovaní a schopní lidé, že jim nedělá problém se napojit na klienta i bez osobního setkání. Mně se třeba osobně vykládá lépe člověku, kterého vůbec neznám, než svým blízkým – nejsem ovlivněna ničím a jsem nejobjektivnější.

Kolik to pro člověka stojí touhle formou?
Tato forma výkladu stojí 70 Kč za minutu, úvodní znělka je u nás zdarma.

Nemáš pocit, že je to moc?
Pokud si klient dopředu připraví otázky, tak zaplatí téměř stejně jako při osobním setkání. A pokud se vám kartář nelíbí, můžete jednoduše položit a vybrat si jiného. A navíc je tahle služba dostupná kdykoliv a zcela anonymně, a to je pro řadu klientů veliká výhoda. Volají k nám totiž často lidé společensky známí.

Kolik lidí Ti tak denně volá?
To je velice individuální. Je to několik různě dlouhých hovorů denně. Od pár minut až po hodinové hovory. Spíš jsem zjistila, že jsou období, kdy jsou lidé více v pohodě a jindy zase méně. Třeba na úplňky a v době, kdy byla dlouho zima a sluníčko bylo za mraky, se celkově lidé cítili špatně a vyčerpaně. Sloužíme pak jako astropsychologická pohotovost.

Vyčerpává Tě to?
Někdy ano, ale když vidím, kolika lidem dokážu pomoci, tak to dodá zase energii.

Zeptám se tedy na zpětnou vazbu – máš vyzkoušeno, že tahle forma, forma na dálku, má stejný efekt jako osobní sezení?
Ano, a nejen já. Každou chvilku nám volají klienti zpět, aby nám řekli, co vše se splnilo a jak jsou spokojeni. Hlavní výhoda je ta, že klient může dostat rychlou odpověď třeba jen na jednu otázku a nemusí kvůli tomu dlouho čekat na termín osobní návštěvy. Může dostat kvalitní výklad na úrovni osobního setkání. A pravda je, že naši věštci jsou opravdu dobří.

Co má společného název „Věštírna Květy Fialové“ s herečkou paní Květou Fialovou?
Paní Květa je patronka Věštírny a přítelkyně některých věštkyň. Stála u zrodu celého projektu a  podílela se na výběru věštců. Je vlastně takový garant kvality. Dříve se aktivně zúčastňovala akcí Věštírny. Dnes jí to ale bohužel zdravotní stav neumožňuje. Tak jí alespoň posíláme zprávy o všech našich novinkách a doufáme, že jí bude brzy lépe.

Děkuji moc. Hodně štěstí. STANIŽ SE! :-))

vestirna

Věštírnu najdete na stránkách žena-in tady: http://www.vykladzive.cz/default.aspx

   
05.08.2010 - Magie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [56] judi [*]

  To co mi paní vyčetla z dlaněpřed 53 roky vše se zatím vyplnilo. Nevěřila jsem tomu, ale změnila jsem názor. Chodila jsem tenkrát na praxi a ona se nabídla a zdarma četla a mluvila.Mráz mi šel tenkrát po zádech.Na to nikdy nezapomenu. Asi je i hodně podvodníků, kteří "věští " jenom pro peníze a prostě si vymýšlí co je napadne. Jak je rozeznat?Sml22

  superkarma: 0 29.11.2015, 18:12:26
 2. [55] Jitka-x [*]

  Potřebovala bych sice vědět, kdy najdu práci, ale myslím si, že to na kartách nezáleží a stejně bych na to nemohla dát finance. Sml15

  superkarma: 0 02.10.2015, 06:54:55
 3. [54] fanys05 [*]

  Sml68Jen hloupý tomuto věří!!Tahání peněz je to-nic víc!!!

  superkarma: 0 13.02.2015, 19:42:59
 4. [53] Lebur [*]

  Věštírnám nevěřím.

  Stojím na zemi nohama.

  superkarma: 2 02.02.2015, 14:30:25
 5. [52] yuzum [*]

  nešla bych do toho.. nevěřím tomu

  superkarma: 1 11.05.2014, 21:40:09
 6. avatar
  [51] simpina [*]

  jen tahání peněz z nešťastných lidí Sml22

  superkarma: 2 03.03.2014, 09:55:28
 7. avatar
  [50] Radka16 [*]

  Nevím, zatím se mi splnila věštba jen od jednoho kartáře ze čtyř a zkoušet to už asi nebudu... Když je na tom člověk zle, stébla se chytá... :-( Na zdraví a vztahy bych se radši neptala, asi jen na práci....Sml80

  superkarma: 0 13.12.2013, 09:17:15
 8. [49] Jiřina Bartošová [*]

  Zajímavé povídání.Nevím jestli bych do toho šla.Sml80

  superkarma: 0 01.03.2013, 09:58:30
 9. avatar
  [48] alli3 [*]

  jak já bych si ráda nechala věštit je to a byl to můj sen ale je to o penězích no a co dál????????????????

  superkarma: 0 22.02.2013, 20:44:50
 10. avatar
  [47] bleblemcy [*]

  Veškeré tajemné a nevysvětlitelné schopnosti či úkazy mne vždy neodolatelně přitahovaly. Na druhou stranu mě však vždy dokáží dokonale odradit lidé, kteří vypadají jako by si odběhli zavěštit od houpaček z pouti. Snad by jim úprava zevnějšku do běžné, nebo alespoň méně kolotočové vizáže neubrala nic na jejich zvláštních schopnostech.

  superkarma: 0 14.02.2013, 03:08:11
 11. [46] Anelis [*]

  Věštba je tedy kletba neboli vyslovení teze, která se má naplnit a kterou důvěřivý člověk přijímá jako jistou budoucnost.

  Více tady-

  http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/slovnik/vesteni.html

  http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/slovnik/horoskop-zverokruh.html

  http://www.kzamysleni.estranky.cz/clanky/okultismus/vesteni---jak-funguje-.html

  superkarma: 0 11.01.2013, 18:07:30
 12. [45] honzule8 [*]

  nevím jestli se tomu dá věřit, vím nebo spíš si myslím, že někdo ví, co bude, ale myslím, že osud míní a lidé mění

  superkarma: 0 23.12.2012, 20:58:19
 13. avatar
  [44] dasena [*]

  Sml23Sml23

  superkarma: 1 27.11.2012, 11:25:46
 14. avatar
  [43] datura [*]

  Dcera si nechala předpovědět budoucnost, to špatné se už splnilo, tak teď čekám na tu hodně dobrou přepověď, pokud se vyplní, začnu tomu věřit.

  superkarma: 0 14.11.2012, 19:36:32
 15. avatar
  [42] tajnostii [*]

  Také nechciSml23

  superkarma: 1 02.11.2012, 09:34:27
 16. avatar
  [41] Jindriska8 [*]

  Já radši nic vědět nechciSml23

  superkarma: 1 09.10.2012, 17:00:16
 17. avatar
  [40] arminka [*]

  určitě na tom něco bude, ale raději z očí do očí než takle na dálku Sml16

  superkarma: 0 16.09.2012, 10:19:20
 18. [39] V19 [*]

  jithule — #37 ja tiežSml22

  superkarma: 0 14.09.2012, 11:54:58
 19. [38] honzule8 [*]

  pořád to chci zkusit, ale ještě jsem se k tomu neodhodlala

  superkarma: 0 13.09.2012, 11:00:20
 20. [37] jithule [*]

  docela mě to zajímá, ale zároveň se bojím

  1. na komentář reaguje V19 — #39
  superkarma: 0 12.09.2012, 08:56:07
 21. avatar
  [36] dajrin [*]

  Ezoterika mě přitahuje, ale ještě jsem si věštit nenechala. Spoléhám se na svou intuici Sml16.

  superkarma: 0 07.09.2012, 12:31:30
 22. avatar
  [35] Sayonara [*]

  někdy je lepší nevědětSml58

  superkarma: 0 20.07.2012, 19:45:16
 23. avatar
  [34] LudPa [*]

  Danulka K. — #21 Nemá cenu se trápit-co by bylo kdyby.Nemá.

  superkarma: 0 04.06.2012, 16:42:49
 24. [33] kathrina17 [*]

  Tak já věštění nevěřím, takže věštírnu rozhodně nevyužiji.

  superkarma: 0 10.03.2012, 13:06:00
 25. avatar
  [32] tajnostii [*]

  já teda né

  superkarma: 0 05.03.2012, 00:02:01
 26. [31] jithule [*]

  určitě né

  superkarma: 0 03.02.2012, 15:43:42

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [30] erarigi [*]

  Wargana vypadá sympaticky, ale věštbám moc nevěřím.

  superkarma: 0 19.12.2011, 15:07:54
 2. [29] ova9 [*]

  ........financne bych to neriskovala.....nechat si predpovedet budoucnost

  superkarma: 0 12.12.2011, 20:37:52
 3. [28] FAXÍK [*]

  určitě věštírny využiji  Sml59

  superkarma: 0 12.12.2011, 14:22:29
 4. avatar
  [27] yutinkaca [*]

  Sml16 no já teda nevím Sml16

  superkarma: 0 07.12.2011, 16:00:58
 5. avatar
  [26] Kaylie [*]

  Nejsem skeptik, ale v tomto případě ano. Musela bych vidět onu osobu živě před sebou. Nějaké fotografie v reklamách nemusí být pravdivé, další věcí je, že každý každému nesedne a než to zjistím protelefonuji tisícovku.

  Do tohoto bych fakt nešla.

  Trochu předražená důvěra a v dnešní době?Sml23

  superkarma: 0 05.12.2011, 15:44:09
 6. [25] magic11 [*]

  Ne-e, nevěřím i přes pár hodně reálných příběhů.

  superkarma: 0 05.12.2011, 09:01:23
 7. avatar
  [24] alli3 [*]

   Danulka K. [*] smutné

  superkarma: 0 02.12.2011, 10:25:55
 8. [23] kajinek [*]

  Po telefonu to asi není to pravé ořechové.

  superkarma: 0 30.11.2011, 09:24:59
 9. [22] kianid1357 [*]

  také tomu nevěřím

  superkarma: 0 29.11.2011, 23:41:42
 10. [21] Danulka K. [*]

  Já jsem nikdy nevěřila kartám, čtení z ruky a jiných předpovědí. Před 10 lety mě náhodně zastavil v budově zdravotnického zařízení člověk,byl to léčitel a podíval se na mě s manželem a řekl" "paní, vy máte problémy s páteří, a co pán - pijete ? Já odpověděla, že jsem před operací páteře a manžel s rozlobil, že není žádný alkoholik! Pán se omluvil,že to myslel tak,jestli pije hodně - dodržuje pitný režim! Já začala chodit k tomuto léčiteli - reiki- a po 6 týdnech jsem odvolala plánovanou operaci, dostal mě z toho.Manžel mi občas doprovodil a pan B. ho také vyšetřil - diagnostikoval rakovinu plic - manžel neměl žádné problémy a tak jsme to hodili za hlavu. Za 3 měsíce byl manžel u lékaře s problémy - začal kašlat krev, po 9 chemoterapiích a 3 ozařování začal pomalu,v bolestech odcházet tam "nahoru" - byly to neuvěřitelně hrozné,dlouhé a útrpné měsíce.A já se již 9 let trápím otázkou - věřit,či nevěřit předpovědím? Co kdybych tenkrát uvěřila a přišli jsme k lékařům včas? Je to otázka, se kterou budu jednou umírat. Omlouvám se, ale poprvé jsem se o mém problému takto odhodlala vypovědět.A třeba se mi uleví ......

  1. na komentář reaguje LudPa — #34
  superkarma: 1 29.11.2011, 11:08:42
 11. [20] Luďka [*]

  také tomu nevěřím, jednou jsem byla u kartářky a řekla, že mě čeká do budoucna něco, co už sem dávno mělaSml80Sml80Sml80

  superkarma: 0 28.11.2011, 18:07:39
 12. [19] Luďka [*]

  také tomu nevěřím, jednou jsem byla u kartářky a řekla, že mě čeká do budoucna něco, co už sem dávno mělaSml80Sml80Sml80

  superkarma: 0 28.11.2011, 18:07:38
 13. avatar
  [18] ladouch [*]

  nechci vědět co mě čeká ani tomu nevěřím, ono to přijde nějak samo

  superkarma: 0 28.11.2011, 10:41:31
 14. avatar
  [17] hubajda [*]

  Magie me zajima ale jen nechapu jak muzou tak presne rict co a jak na dalku aj kdyz clovek treba nemicha karty a tak a porad na barandove a podobne tak to jen tahani penez od lidi

  superkarma: 0 26.11.2011, 18:20:03
 15. avatar
  [16] ekleinovka [*]

  rak177 — #11 Ve mně také ne,nevím,jak to lidé mohou brát jako obživu,když chci někomu pomoci,dělám to zadarmo...nerozumím takovým praktikám/spíše nechci rozumět/

  superkarma: 0 26.11.2011, 17:32:25
 16. avatar
  [15] dasena [*]

  Sml23Sml23Sml23Sml23Sml23

  superkarma: 0 25.11.2011, 13:13:32
 17. avatar
  [14] alli3 [*]

  jednou jsem sledovala na barandově pořad o věštění,volala tam nešťastná paní,která chtěla něco vědět,jenže čekání jí stálo 2 800kč,tak brečela co má dělat,je mi ji líto ale dneska se snaží vydělat nekřesťanské peníze,ale její chyba měla si přečíst hodinový tarif pa

  superkarma: 0 24.11.2011, 12:33:57
 18. avatar
  [13] alli3 [*]

  já jsem jednou byla u karztářky,tak mě zbývá rok života řekla mě že se dožiju 60 let,tak nevím pa

  superkarma: 0 24.11.2011, 12:31:21
 19. avatar
  [12] Jindriska8 [*]

  Věštění nevěřím a nikdy bych si hádat budoucnost nedala.

  superkarma: 0 23.11.2011, 15:48:23
 20. [11] rak177 [*]

  Slečna ve mě důvěru tedy nevzbudila ani náhodou.

  1. na komentář reaguje ekleinovka — #16
  superkarma: 0 17.02.2011, 16:39:47
 21. avatar
  [10] Kaylie [*]

  FAXÍK — #9 no drahá pravda, ještě že to vyšlo.

  superkarma: 0 05.02.2011, 00:04:11
 22. [9] FAXÍK [*]

  moje maminka tam volala,řekla ji pravdu, ale zaplatila 1600 Kč Sml80

  1. na komentář reaguje Kaylie — #10
  superkarma: 0 04.02.2011, 15:51:59
 23. avatar
  [8] Kaylie [*]

  Michaela Kudláčková — #2MÍŠO, nedávno jsem viděla pořad s Tebou v televizi. Tvé dětské role, Tebe s krásným smíchem a veselou a zjistila jsem, že ses vůbec od dětství nezměnila, nevím jak to byl starý pořad, ale co mne zaujalo byly oči, snad je to tím, že odmala jsme se vždy orientovala v lidech podle očí, jsem asi "ujetá", ale škoda let, když jsem toho nechala  a měla docela jiné starosti.  S tím pozorováním očí jsem se doslova narodila.

  Vrátilo se to po letech.

  Víš o tom, že máš naprosto stejné oči jako když jsi byla dítě, až jsem se zděsila a neumím si to vysvětlit, tak daleko nejsem. Bezelstné, upřímné, pravdivé. Některé dětské herce dnes poznávám, ale Tebe bych poznala, právě podle nich. Stále stejné,  dětsky důvěřivé, upřímný pohled, dovedeš vůbec zalhat? Asi ne.

  No, horší je, že hůř vidím, ale ne nadarmo se říká "oko - do duše okno". Jak moudré a odhadneš lidi raz dva, aspoň mně se to daří.

  superkarma: 0 04.02.2011, 13:43:53
 24. avatar
  [7] 666Lilith [*]

  Tak tohle je snad nějaký vtípek .Paní přišla snad rovnou z Bradavic... Takhle se zřídit a ještě se vydávat za čarodějku ???? Lituji ty naivní lidi co k ní přijdou a nechají se oškubat . Nakopala bych takovou čarodějku do zadnice. Totálně nesnáším tenhle druh hyenizmu. Škoda že národ je moc naivní, když živý takovou plevel.

  superkarma: 2 09.08.2010, 08:38:52
 25. avatar
  [6] syrrit [*]

  podivuhodně vyhlížející osoba, hádám, že by se se velmi dobře uživila i jako hejkal, jezinka nebo jiné strašidlo :-))

  superkarma: 0 06.08.2010, 17:26:31
 26. [5] Andrea2509 [*]

  Sekyrová — #4 naprostou souhlasím-naše Míša je nejlepší,přiznám se, že jsme s kamarádkou Sončou jely za Míšou a měly jsme docela nahnáno - co bude, jak to bude probíhat - no prostě nevěděly jsme co můžeme očekávat, ale to co jsme zažily to BYLO PROSTĚ SUPER - Míša je skvělá, zábavná a je to prostě JEDNIČKA.Sml59

  Míša sice v článku píše, že paní zná(nechtěla bych paní kartářku v žádném případě urazit), ale i mě připadá, že takové ty telefonáty jsou neosobní a nedivím se lidem, že potom na věštění z karet "koukají přes prsty" a nevěří.

  Prostě osobní setkání je osobní setkání

  superkarma: 0 06.08.2010, 14:22:14
 27. [4] Sekyrová [*]

  Naše Míša je stejně nejlepší a ještě je s ní sranda.

  1. na komentář reaguje Andrea2509 — #5
  superkarma: 0 05.08.2010, 19:30:31
 28. avatar
  [3] Vivian [*]

  70,- za minutu a úvodní znělka zdarma, no bomba... Nepůsobí to na mě vůbec dobře a naprosto se nedivím, že mnozí lidé dnes považují všechny esoterní záležitosti za podfuky, když ze všeho nejvíc jsou vidět právě tyhle slečny v černých hábitech, které z toho udělaly byznys... Myslíte, že ten nahoře měl v úmyslu právě tohle, když vám dával výjimečné schopnosti (pokud vůbec)?Sml3

  superkarma: 1 05.08.2010, 15:39:37
 29. avatar
  [2] Michaela Kudláčková [*]

  Andrea2509 — #1 Moc děkuju vám oběma. Alespoň vím, že to dělám, má pozitivní dopad. Ani nevíš, jak to člověka nabije.

  Hodně štěstí.

  1. na komentář reaguje Kaylie — #8
  superkarma: 0 05.08.2010, 11:16:51
 30. [1] Andrea2509 [*]

  článeček mě upoutal,ale po pondělním sezením s Tebou Míšo přece jen dám přednost osobnímu setkání než přes počítač.Sml79

  Pro mě i pro kamarádku Sonču to byl tak úžasný zážitek,že jsme si o tom ještě ve vlaku povídaly a není nad osobní poznání s někým kdo ti říká co bude.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #2
  superkarma: 0 05.08.2010, 09:07:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme