Dárky

Walmark přináší tipy na vánoční dárky

Jakmile se začnou blížit Vánoce, stoupá i hladina stresu. Mezi největší oříšky patří výběr dárků, které vaše blízké opravdu potěší. Nezoufejte, pomoc je na dosah. Společnost Walmark jako každý rok přichází s nabídkou krásných dárkových balení těch nejprodávanějších doplňků stravy pro vaše zdraví.

GinkoPrim Max

GinkoGinkoPrim® MAX s ginkgo bilobou pomáhá podporovat krevní oběh, prokrvení končetin a je účinným pomocníkem pro vaši dobrou paměť. Balíček obsahuje 90+30 tobolek, tedy 1 měsíc užívání navíc a jako dárek také praktický termohrnek pro teplé i studené nápoje, který je ideální nejen pro doma, ale také na cestování. Cena balíčku, který koupíte v lékárně, je 499 Kč.

Prostenal

ProstenalDoplněk stravy Prostenal je ověřený trumf v péči o prostatu. Obsahuje Saw palmetto, které má příznivý vliv při prostatických obtížích. Dárkové vánoční balení obsahuje 90+30 tablet, tedy 1 měsíc užívání navíc a kvalitní nůž s dvojitým ostřím jako dárek zdarma. Dárkové balení koupíte v lékárnách za orientační cenu 659 Kč.

  • Spektrum 50+

spektrumNevíte, co koupit svým rodičům? Pořiďte multivitaminový přípravek Spektrum 50+ s ženšenem pro aktivní život po padesátce. Doplněk stravy pomáhá zachovat optimální životní sílu, dodává energii a vitalitu, fyzickou i duševní pohodu. Dárkové balení obsahuje 100 tablet +jako dárek 30 chutných želatinových multivitaminů Spektrum gummies 50+ s rakytníkem. Doporučená cena v lékárně je 499 Kč.

Spektrum Imunactiv

SpektrumVitaminy a minerály potřebuje každý. Ať jde o partnera či kamarádku, dobrým tipem na dárek je doplněk stravy Spektrum Imunactiv. Jde o kompletní multivitaminový a multiminerální přípravek nové generace s vitaminem C a zinkem pro období zvýšené fyzické a duševní námahy. Dárkové balení obsahuje 100 tablet + jako dárek 30 chutných želatinových multivitaminů Spektrum gummies s echinaceou. Doporučená cena v lékárně je 489 Kč. 

Kompletní vánoční nabídku společnosti Walmark najdete na www.walmark.cz nebo ve vaší lékárně.

   
08.12.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme