.

Walmark přináší tipy na vánoční dárky

Dárky

Walmark přináší tipy na vánoční dárky

Jakmile se začnou blížit Vánoce, stoupá i hladina stresu. Mezi největší oříšky patří výběr dárků, které vaše blízké opravdu potěší. Nezoufejte, pomoc je na dosah. Společnost Walmark jako každý rok přichází s nabídkou krásných dárkových balení těch nejprodávanějších doplňků stravy pro vaše zdraví.

walmark

Viaderm Complete

walmarkViaderm Complete je unikátní nutrikosmetický výrobek pečující o tři oblasti krásy ženy. Složení obsahuje vyváženou kombinaci přírodních látek, vitaminů a minerálů působících na růst, objem a vitalitu vlasů, pevnost nehtů, hydrataci pleti a zachování jejího mladistvého vzhledu. Ve vánočním balení najdete jako dárek luxusní řasenku Diamante. Orientační cena v lékárně je 495 Kč.

Prostenal

walmarkDoplněk stravy Prostenal je ověřený trumf v péči o prostatu. Obsahuje Saw palmetto, které má příznivý vliv při prostatických obtížích. Dárkové vánoční balení obsahuje 90+30 tablet, tedy 1 měsíc užívání navíc a exkluzivní pánskou peněženku jako dárek. Dárkové balení koupíte v lékárnách za orientační cenu 649 Kč.

GinkoPrim MAX

walmarkTento balíček ocení třeba babička nebo vaše teta. GinkoPrim® MAX s ginkgo bilobou pomáhá podporovat krevní oběh, prokrvení končetin a je účinným  pomocníkem pro vaši dobrou  paměť. Nyní již vaši blízcí nezapomenou, kde odložili své oblíbené pantofle. Balíček obsahuje 90+30 tobolek, tedy 1 měsíc užívání navíc a krásné hřejivé pantofle jako dárek. Cena balíčku, který koupíte v lékárně, je 495 Kč.

Marťánci s Imunactivem

walmarkDoplněk stravy Marťánci s Imunactivem jsou rozkousatelné tabletky ve tvaru Marťánků, které obsahují všechny důležité vitamíny a minerály ve 100% denní dávce. Podporují správný fyziologický růst, vývoj dětského organismu a celkovou vitalitu. Obsahují pouze přírodní barviva a jsou určeny dětem od 3 let. Dárkové balení obsahuje 120 tablet a svítící LED „marťanské hodinky“. Doporučená cena v lékárně je 380 Kč.

Spektrum Imunactiv

walmarkVitaminy a minerály potřebuje každý. Ať jde o partnera či kamarádku, dobrým tipem na dárek je doplněk stravy Spektrum Imunactiv. Jde o kompletní multivitaminový
a multiminerální přípravek nové generace s vitaminem C a zinkem pro období zvýšené fyzické a duševní námahy. Dárkové balení obsahuje 100+20 tablet navíc s pašmínovou šálou vhodnou pro muže i ženy. Doporučená cena v lékárně je 499 Kč. 

Spektrum 50+

walmarkNevíte, co koupit svým rodičům? Pořiďte multivitaminový přípravek Spektrum 50+ s ženšenem pro aktivní život po padesátce. Dárkové balení obsahuje 100+20 tablet navíc a pašmínovou šálu určenou pro muže i ženy jako dárek. Doporučená cena v lékárně je 519 Kč. 

Kompletní vánoční nabídku společnosti Walmark najdete na www.walmark.cz nebo ve vaší lékárně.

   
18.11.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme