Vztahy

Vztah zachránila blondýna!


Milá redakce,

je mi sice jen 20 let a vztah mám teprve dvouletý, ale přesto jsem vám chtěla napsat.

Krátce před maturitou jsem na jedné diskotéce potkala krásného kluka, do kterého jsem se okamžitě zamilovala. Ale bála se, že nejsem jeho typ.

Ale on mě pozval na rande, a tak jsme spolu po pár schůzkách začali chodit. Vše bylo tak krásné a něžné. Jelikož jsem byla ještě panna, se sexem nikam nespěchal a nechal to na mně. Poprvé jsme se milovali až skoro po půl roce. Ale krátce potom jsem skončila v nemocnici se zánětem slepého střeva, které muselo ven. A tak, když mi skončila má „rekonvalescence“, bylo vše ještě krásnější. Ale co osud nechtěl.

Po pár měsících se mi nedostavila menstruace. A tak jsem rychle utíkala ke gynekoložce, která mi oznámila nečekanou věc. Ano, byla jsem těhotná. A to i přes antikoncepci. Což byl dost veliký šok pro mě i přítele. A tak začalo těžké rozhodování. Nechat si to, nebo dát pryč? Proteklo hodně slz.

Co kdyby to dítko bylo nějaké výjimečně krásné nebo chytré? Přeci jen to byl zázrak, že se podařilo počít i přes antikoncepci. Ale rozum byl silnější než srdce, a tak jsem týden před Vánoci nastoupila do nemocnice na miniinterupci. Bylo to pro mě těžké období. I když pravda je taková, že mě to mrzí a bolí dodnes a už to bude rok.

Poté jsme se s přítelem snažili dát znovu dohromady, ale nějak to už nešlo. Byl to velký zásah do našeho harmonického vztahu a našich dušiček. Od té doby jsme se jen hádali a i sex, který s ním byl tak krásný, upadal. Takhle jsme to nějaký ten měsíc vydrželi, než jsme se dohodli, že spolu teda zůstaneme, ale necháme si volné ruce. Já jsem to nechtěla, ale co bych pro lásku neudělala.

A tak jedné krásné letní neděle přišel, že potkal nádhernou blondýnku. Štíhlou, dlouhonohou, dlouhovlasou, modrookou, ale hlavně tááák sladkou. Já jsem pravý opak. Jsem černovláska s vlasy sotva po ramena, s postavou naprosto průměrnou. Tak se s ní začal scházet a já se dostala na druhou kolej.

Už jsem se s ním po pár týdnech chtěla rozejít, ale najednou přišel s nádhernou kyticí růžových růží a romantickou večeří při svíčkách. Při té se mi přiznal, že při schůzkách s tou blonďatou slečnou poznal, že já jsem pro něj ta pravá a jediná. Nikdy nikoho nemiloval jako mě.

Omlouval se mi, že mě při mém těžkém období nepodpořil tak, jak měl, že jsem si to nezasloužila a abych mu  dala  druhou šanci.

Od té doby utekly necelé dva měsíce a vše je ještě krásnější  a něžnější než dřív. A dokonce jsme se i zasnoubili, což bylo to nejkrásnější, co mě zatím potkalo.

Děkuji tímto té blondýnce, která tomu mému chlapovi otevřela oči.

Lucišek


Lucišku,
děkujeme za příspěvek.  Na mě by ta hromada krásy, něhy a lásky působila trochu podezřele...
Držím palce.

Nikdo neodjel zkrášlit vztah dalekou cestou? Prací v zahraničí?
Těšíme se na vaše příběhy!

redakce@zena-in.cz

   
26.10.2005 - Láska a vztahy - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. avatar
  [11] zuzinka [*]

  zajímalo by mne jestli dal kopačky blondýně on a nebo je dala ona jemu

  superkarma: 0 26.10.2005, 14:22:06
 2. avatar
  [10] Kayty [*]

  jedna moje kamarádka měla podobného přítele a pak taky manžela (stejný chlap). Taky vždycky přišel, po nějaké té blondýnce či brunetce, s prosíkem zpátky že se měl u kamarádky stejně nejlépe a ona je ta jediná, kterou miluje. Ona podlehla, vzali se a po "úspěšných" třech letech manželství je šťastně rozvedená, ex bydlí s milenkou. Takže nevím, nevím.
  Jinak přeji hodně a ať vám to vyjde.

  superkarma: 0 26.10.2005, 14:19:36
 3. avatar
  [9] fructia [*]

  Věřím tomu, že když se něco ztratí nebo když máme pocit, že někoho ztrácíme, tak teprve zjistíme, jak moc ho milujeme. On zřejmě přišel taky na to, že jeho partnerka je nejlepší.

  superkarma: 0 26.10.2005, 14:15:54
 4. avatar
  [8] Žábina [*]

  taky ti přeju, aby to vyšlo
  třeba mu ta bloncka opravdu otevřela oči

  superkarma: 0 26.10.2005, 14:05:13
 5. avatar
  [7] gerda [*]

  a proč by to nemělo být upřímné? Já bych mu věřila. Člověk, až když něco ztratí, pak teprv přijde na to, jakou to mělo hodnotu.

  superkarma: 0 26.10.2005, 14:03:23
 6. avatar
  [6] zuzinka [*]

  Fructia: Jo, a za nějakou dobu bude chtít znovu zjišťovat, jestli to co má doma je opravdu to pravé ořechové. Jeden si přeci nemůže být nikdy jistý

  superkarma: 0 26.10.2005, 14:03:03
 7. avatar
  [5] fructia [*]

  Trinii: Je pravda, že já taky ne. Musel by mě hodně přesvědčovat o tom, že chce jen mě.

  superkarma: 0 26.10.2005, 14:00:49
 8. avatar
  [4] Trinii [*]

  Tak ať vám to výjde...

  Ale kdyby za mnou jednoho dne přišel, že potkal tááák sladkou bohyni tak bych teda neměla na to ho potom vzít zpátky a vůbec bych s ním nebyla, dkyž by randil s jinou

  superkarma: 0 26.10.2005, 13:59:31
 9. avatar
  [3] fructia [*]

  zuzinka: Chtěl něco jiného, a pak poznal, že to co měl, bylo stejně to nejlepší.

  superkarma: 0 26.10.2005, 13:57:38
 10. avatar
  [2] zuzinka [*]

  já si síš myslím, že dotyčný přítel je pěkný vyčůránek. Užívá si a prochází mu to jenom proto, že pak trochu zacukruje

  superkarma: 0 26.10.2005, 13:55:38
 11. avatar
  [1] fructia [*]

  To je tak krásný a věř tomu, že je to osud. Moc vám lásku přeju a nebojte se, mimčo bude

  superkarma: 0 26.10.2005, 13:52:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme