Na své životní lásky vzpomíná další anonymní čtenářka. A byla to zajímavá všehochuť. Je však jasné, že ideál vidí ve svém otci – její manžel má v některých věcech k jejímu otci hodně blízko.

Také autorka tohoto příspěvku si přeje zůstat v anonymitě. Na konci pochopíte proč...


Říká se, že si žena vybírá muže dle svého otce. Tedy by chtělo začít od otce.

   Můj táta za mlada byl vysoký, modrooký muž se špinavě blond kudrnatými vlasy. Dokázal se o nás postarat. Byl mi vzorem. A svým způsobem je stále.

   Nebudu popisovat všechny mé muže, byť i jen platonické. Tolik jich nebylo, ale není to třeba.

   První platonickou láskou bych Chorvat – tmavší, vyšší, usměvavý (to jsou všichni, když chtějí „lovit“). Jen neuměl česky a já chorvatsky. Chtěl si mě tam nechat. Dnes, při pohledu na jeho fotku, musím konstatovat, že byl opravdu ošklivý.

   Jednou z mých lásek byl kluk, co jako kamarád byl super. Opět vysoký, tmavovlasý. Nasmáli jsme se spolu, povídali si. Ale když to přerostlo v něco víc, začal být nedůvěřivý, majetnický, pronásledoval mě, hlídal na každém kroku. Stalker. Rychle jsem to utla. Pár dní před Vánoci. Od té doby mi dal pokoj. 

   Dalším byl kluk, co trochu vybočoval. Vysoký jak já, světle hnědé vlasy. A po pár týdnech jsem zjistila, že krom sexu má rád už jen motorky, pivo a kámoše. Tak tady jsem šlápla ne že vedle, ale rovnou do ….. (víte do čeho)!

   Bože, když to čtu, tak si říkám, že mí předmanželští protějšci byli fakt tragédové. Nebo spíš já, že jsem do toho lezla. Ale člověk se musí spálit, aby poznal, co je špatné a co dobré.

   A konečně přišel budoucí (současný) manžel. Vysoký, tmavé krátké vlasy, svalnatý. Dokázal si povídat, jezdili jsme na výlety, přestál se mnou mé studium a potom jsme se vzali. Jen časem se svaly kamsi poděly. Už nemusel nikoho ohromovat, na posilování nebyl čas. Ten musel být na děti, práci, údržbu zahrady, auta… Takové ty rodinné atrakce.

   Vrátím se k začátku. Otec a manžel. Začínají si být podobní jak vejce vejci. Neradi jezdí na rodinné návštěvy, raději jdou na celý den do dílny. Sako nosí jen v nejnutnějších případech (svatba,…). Montérky mají stejné. A stejně špinavé. Mamka nadává, že se táta nechce mýt. Já nadávám, že u nás je to už to samé. Ponožky jsou u nás téměř chemickou zbraní. U našich taky. Ale o rodinu se dokáží postarat oba.

   Ale stejně. Ten vysoký modrooký kudrnatý blonďák, co byl o hodně starší, dokázal vyslechnout, obejmout, pohladit, co byl skoro na chlup podobný mému tátovi, … Jen jednu vadu to mělo, oba jsme již byli zadaní… Zůstane navždy mou tajnou platonickou láskou.

Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 9. 2013: (Ne)stejný typ chlapa

  • Vybíráte si partnery podle jednoho mustru?

Na tuto jednoduchou otázku existuje v zásadě jednoduchá odpověď. Já ale po vás budu samozřejmě chtít, abyste ji rozvedla, a to ať už bude negativní, nebo pozitivní. Popište alespoň dvě své zkušenosti s muži a postavte je do kontrastu. A můžete to vzít po té povahové, ale i vzhledové stránce.

Protože jde o citlivé téma, zase jednou vyhlašuji nickovou anonymitu – pokud ji chcete využít, podepište se jako Anonym.

avonNejzajímavější příspěvky budu uveřejňovat v novinkách magazínu v pátek 27. 9. 2013, zasílejte je tedy nejpozději tento den do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce...

Jednu z přispěvatelek jako vždy odměním. Tentokrát je dárek opravdu lákavý: parfém little gold dress od Avonu!

Reklama