Vztahy

Vzrušuje ho, když se někdo dívá

sex

Katka je jednou z mnoha žen, na které můžete na internetu narazit, aniž byste si jí všimly. Pokud si jí ovšem všimnete, zjistíte, že je celkem upovídaná a dokáže mluvit o čemkoli. Vlastní sexuální život nevyjímaje. Když na to přišla řeč, požádala mě o radu. Leč poradit jsem jí nedokázala. Tak alespoň přikládám její příběh na přetřes.

„Nejsem ten typ člověka, který věří, že sex se musí odehrávat jenom v ložnici, a tak když to na mě Milan začal zkoušet v podzemních garážích, brala jsem to jako zajímavé zpestření. I když pravda, úplně ve své kůži jsem nebyla. Byla už noc, ale představa, že by nás tam někdo viděl, nebo že nás sleduje bezpečnostní kamera, mě znervózňovala,“ svěřila se Katka.

Jenže zatímco jí se představa, že mají při svých intimních hrátkách obecenstvo, nelíbila, jeho to přivádělo k extázi. Alespoň takhle to své přítelkyni po aktu řekl.

„Dala jsem si do souvislosti i některé ostatní věci. Třeba proč nikdy nezatáhne žaluzie, proč se mě pokoušel svést na balkoně a tak dále. V první chvíli mě samozřejmě napadlo, že chodím s úchylem. Ale pak jsem o tom přemýšlela a řekla jsem si, že je to jednoduše ješitný chlap a potřebuje všem ukázat, jaký je to samec a jak to té svojí samičce umí nandat,“ vypráví Katka, pro níž je naopak sex intimní a nanejvýš soukromou záležitostí dvou lidí, kteří se milují.

Vysvětlili si, jak to s nimi je. Katka svého přítele upozornila, že případné obecenstvo jí rozhodně dobře nedělá, a on to pochopil. A vše nějaký čas zase fungovalo jako dřív.

Až do dne, kdy Milan přinesl domů kameru. Připevnil ji v ložnici na stativ, a když přišlo na sex, zapnul nahrávání.„Už dřív se mě na to ptal a já souhlasila. Říkala jsem si, že si tím kompenzuje to, že se někdo nedívá. Že aspoň nějaký ten rádoby divák tam je. Párkrát jsme se takhle milovali před kamerou a Milan měl pocit, že se musí předvést. Bylo to skvělé.“

Ale pak mu kamera přestala stačit a za Katkou přišel s nápadem, že svoje videa nahraje na internet. Dostal přísný zákaz. Ještě párkrát zkusil naléhat a pak to vzdal. Chytil se ale jiného nápadu. „Prosil mě, abychom si našli někoho, kdo nás bude při sexu natáčet nebo fotit. Že to bude kvalitnější záznam. Odmítala jsem, tak navrhl, že mi za to dobře zaplatí,“ říká.

Tenhle návrh se ale Katky dotkl. Nechce si připadat jako prostitutka. „Na druhou stranu mě to mrzí. Já bych jeho touhám ráda vyhověla, on pro mě dělá totéž, ale tohle je něco, co jen tak nedokážu. Zatím spíš doufám, že vymyslí nějakou další alternativu, která ho na čas zabaví,“ uzavírá Katka.

Proti gustu žádný dišputát, říká se. Ale co dělat, když jsou dva partneři gusta jiného, na to už žádné pořekadlo neznám. Katka se se svým přítele snaží najít nějaký oboustranně přijatelný kompromis. A vzkazuje: „Budu vděčná za jakoukoliv další radu nebo nápad.“

   
27.07.2010 - Ona s ním - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [9] xenie [*]

  Chlop — #8 nejde o spatnw nebo ne,ale holt lide se rozchazi, a predstava tohoto materialu na netu, kde ho muze i po letech shlednout kdokoli, sousedy pocinaje, pres  pratele po  zamestnavatele, je fakt dost desna...

  superkarma: 0 01.08.2010, 21:26:38
 2. [8] Chlop [*]

  lalica — #3  A co je na tom špatného? Žijeme jen jednou a není škoda zaseknout se na stereotypu v posteli, nejlépe potmě? Samozřejmě, smí se dělat jen to, s čím souhlasí oba. To že vám, nebo mě, by asi jiný muž u toho vadil, neznamená, že je na natáčení něco špatného. Nedělal bych hned tak příkré závěry.

  1. na komentář reaguje xenie — #9
  superkarma: 0 29.07.2010, 21:56:31
 3. avatar
  [7] risina [*]

  Kandaulismus, nebo obyčejný exhibicionismus?

  superkarma: 0 27.07.2010, 19:36:53
 4. avatar
  [6] wich [*]

  To záleží jen na těch dvou Sml80

  superkarma: 0 27.07.2010, 13:54:14
 5. avatar
  [5] Dante Alighieri [*]

  lalica — #3 Už teď zvyšuje nároky, jak podle článku vidno. A bála bych se, že když mu nevyhovím, začne i s citovým vydíráním "kdybys mě měla ráda, tak..." a to by byl konec.   

  superkarma: 0 27.07.2010, 10:32:58
 6. avatar
  [4] rusalka2008 [*]

  lalica — #3  taky si myslím... Sml22

  superkarma: 0 27.07.2010, 09:46:40
 7. avatar
  [3] lalica [*]

  Sml15 Radila bych rozchod, partner bude pak ještě více " tlačit " na pilu a třeba jí pak navrhne sex ve třech nebo něco podobného. Jak se říká s jídlem roste chuť.......Sml68

  1. na komentář reaguje rusalka2008 — #4
  2. na komentář reaguje Dante Alighieri — #5
  3. na komentář reaguje Chlop — #8
  superkarma: 0 27.07.2010, 09:07:54
 8. avatar
  [2] femme [*]

  nikdy bych se nikým nenechala při sexu natáčet Sml23 nikdy člověk neví, co ten druhý může s tou nahrávkou udělat Sml80

  superkarma: 0 27.07.2010, 08:35:35
 9. avatar
  [1] enka1 [*]

  "Ježíš,tě viidííí,"řve papoušek.

  "Pche"

  "Ježíš je pitbuuul !"

  superkarma: 0 27.07.2010, 08:00:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme