Vtipné příběhy o prádle (i když tehdy to asi moc vtipné nebylo) nám poslala čtenářka setury. Doufám, že se pobavíte stejně jako já, když jsem je četla.

Pěkně jsem se zasmála, milá setury, jak je vidět, s prádlem se dá zažít i ledacos zábavného - ale asi je to tak až s odstupem času. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Hezký den Lucie a ženy-in,

dnešní téma je báječné a povídání o prádle mi přišlo vhod, protože se zrovna chystám koupit pár nových kousků. Líbí se mi krajkové a barevné prádlo, i když hladké je praktičtější a např. do práce vhodnější. Ještě než jsem rozlišovala prádlo takzvaně pracovní a volnočasové, stalo se mi několik úsměvných trapasů. Jistě si vzpomenete na začínající módu samodržících punčoch. Do té doby nám jistily punčochy podvazky a najednou tu byly krásné krajkové punčochy se širokým pruhem, který zespodu držely dvě silikonové pásky. Ano jistily za dvou podmínek, ta první byla že se ani trochu nepotíte a druhá že předtím punčochy nevymácháte v aviváži. Nedodržela jsem ani jedno. Měla jsem punčochy natažené a několik hodin v nich pobíhala po kanceláři. Průšvih přišel ve chvíli, kdy jsem chtěla vyjít schody do patra a cítila jsem jak se okraj punčochy pomalu sune po stehně dolů. Za chvíli přistál u kotníku a vytvořil něco jako šálu. Druhá punčocha chvíli vzdorovala a pak následovala tu první. Tím skončilo moje nošení samodržících punčoch do práce.

Další a na pohled zábavné faux pas se mi přihodilo s podprsenkou. Šla jsem kolem obchodu a zalíbila se mi krásná bílá, kterou jsem viděla ve filmu na Sophii Lorenové, potrpěla si na takzvanou balkónovou, která výjimečně zvýrazňuje dekolt. V obchodě jsem si ji zkusila a padla mi skvěle. S radostí jsem si ji vzala do práce pod bílou halenku a připadala si jako hvězda. Ovšem ten den jsem připravovala výzdobu do zasedačky a v zápalu práce jsem si neuvědomila zrádný střih té podprsenky. V podstatě byla poloviční než obvyklá a ramínka hodně na straně a stalo se, že mi prsa z košíčků vypadla a pohupovala se pod saténovou halenkou volně v prostoru.

A do třetice to bude o kalhotkách, teď nikoli v kanceláři ale v docela intimní chvíli trapas jak hrom. Chtěla jsem být na večerní rande pro svého partnera neodolatelná a tak jsem si odpoledne koupila svůdné krásné kalhotky. V butiku měli úžasné červené s krajkou. Koupila jsem je a spěchala se domů připravit. Na schůzku jsem dorazila spokojená sama se sebou a vášnivá chvíle přinesla nejen očekávanou radost z blízkosti milence. Při jednom objetí zůstala na ruce mého milovaného přilepená cenovka z mých kalhotek se zářivým číslem 269,- Kč. Nevím jak jsem to mohla přehlédnout, ale asi mě zaslepila touha.

A co se týká barevných kombinací. Líbí se mi prádlo barevně sladěné s vrchním oblečením. Když si obléknu tyrkysový svetřík, tak zvolím i tyrkysovou podprsenku, když růžovou halenku, tak růžovou podprsenku. Je to hezké a zábavné. Mám ráda lesklé korálky a třpytivé efekty na košíčkách nebo ramínkách korzetového prádla. Je to taková naše holčičí radost parádit se pro partnera i pro sebe. A aby nám to slušelo, je nezbytné znát své míry, aby prádlo dobře padlo.

setury

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Máte prádlo ke speciálním příležitostem?

  • Jaké nosíte prádlo?
  • Jaké se vám líbí barvy?
  • Máte ráda jednoduché, nebo zdobené prádlo?
  • Nosíte korzety a podvazky?
  • Máte něco na speciální příležitosti?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá tentokrát kosmetiku od AVONU (Třpytivé tělové mléko s minerály Skin So Soft a Vyhlazující peeling se zázvorem a bílým čajem Foot Works). Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PRÁDLO. Předem děkuju!

avo

Reklama