První Česko-Slovenský profesionální boyband, který vznikl letos v září, kdy britští producenti potvrdili výběr kandidátů z těch největších talentů, se již brzy oficiálně představí médiím a veřejnosti.

Díky úspěchu na talentových castinzích v Praze a Bratislavě se z obyčejných mladíků stali členové nové české-slovenské chlapecké skupiny s výraznou podporou nejen domácí české ale i prestižní zahraniční hudební produkce.

„Kluci již velmi brzo předvedou světu, že jsou skutečně velcí profesionálové, že mají talent, a že to není jen o hezkých tvářičkách, jak jsme z některých „rádoby podobných projektů“ zvyklí. Že to není další z řady skupinek, které se scházejí kdesi v garáži a podobně. Tihle mladíci na sobě tvrdě pracují, mají obrovské zázemí, ale především byli vybráni hlavně podle toho, co dovedou, nejen podle toho, jak vypadají,“ podotýká management skupiny.

sadfa

Boyband, jehož jméno stále ještě není známo, tento víkend natáčí svůj první videoklip, který již brzy vypustí do světa.

A co vy, jak vzpomínáte na „starouše“ Lunetic? Nesnášely jste je, nebo jste také propadly jejich kouzlu? A který song jste od nich měly nejradši?

Reklama